ملت ایران: خسرو حیدری که در بازگشت به ترکیب اصلی تیمش و در همان بازی اول تک گل سه امتیازی آبی ها را ساخت در خصوص پیروزی مقابل فجر سپاسی گفت: «بازی خیلی سختی بود. فجر مقابل ما تیم دوند و با انگیزه ای ظاهر شد و طبیعی بود که در تهران مقابل استقلال تدافعی فوتبال بازی کند. با این حال ما از فرصت مان خوب استفاده کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم تا جایگاه خود را در رده بالای جدول حفظ کنیم.»
حیدری در ادامه بازی با صبا را اینگونه پیش بینی کرد: «این بازی هم مثل همه بازی ها سخت است و ما هرگز به جایگاه صبا در جدول نگاه نمی کنیم به همین خاطر با همه توان مان به میدان می رویم تا ان شاءا… با ارائه یک بازی خوب و منطقی بتوانیم صبا را شکست داده و خودمان را به صدر نزدیک کنیم.»
خسرو در خصوص شرایط خود گفت:» خوشبختانه شرایط خوبی دارم و از آمادگی بالایی هم برخوردار هستم. خدا را شکر که در بازی مقابل فجرسپاسی هم توانستم یک پاس گل بدهم تا در دیدارهای بعدی هم به دنبال مثمرثمر بودن در زمین بوده و هرچه در توان دارم را برای استقلال بگذارم.»
حیدری که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده با دعوت از هواداران استقلال برای حضور در استادیوم گفت: «هواداران ما نباید تیم را تنها بگذارند. استقلال شرایط حساسی دارد و حمایت آنها خیلی می تواند به ما کمک کند. امیدوارم با حضور پررنگ تر آنها در استادیوم بتوانیم بازی های بهتری را از خود ارائه دهیم.»