ملت ایران: از ابتدای فصل قلعه‌نویی به دنبال این موضوع بود تا با توجه به رفتن حمودی به سپاهان زوج جدیدی در جناح راست استقلال تشکیل بدهد و به همین دلیل سعی کرد تا از منتظری در پست دفاع راست سود ببرد.

این بازیکن با توجه به خصوصیات فنی منحصر به فرد خود عملکرد مناسبی در پست جدیدش داشت ولی حضور او در کنار خط سبب شد تا مشکلات عمیقی در عمق دفاع استقلال بوجود بیاید و زوج عمران‌زاده و صادقی به هیچ عنوان نتوانستند به آبی‌پوشان استحکام دفاعی ببخشند به شکلی که بارها و بارها شاهد باز شدن دروازه استقلال مقابل حریفانش بودیم.

این ضعف سبب شد تا قلعه‌نویی در بازی‌هایی که بازیکنان لازم را در اختیار داشت منتظری را به دفاع میانی منتقل کند. حضور او در این پست همراه شد با اطمینان بیشتر در سیستم دفاعی استقلال.

اما شاید جالب باشد که بدانید منتظری در بازی‌هایی که دفاع وسط بوده، آمار جالب توجهی از خود به جا گذاشته و در این بازی‌ها استقلال فقط یک گل دریافت کرده است.

در بازی مقابل فجر منتظری با توجه به آماده شدن غلام‌نژاد و حضور او در جناح راست با خیال آسوده‌تری در پست تخصصی خود انجام وظیفه کرد و باز هم موفق شد به کمک سایر مدافعان و البته رحمتی دروازه آبی‌پوشان را بسته نگه دارد.

او در این روز یک مدافع مستحکم نشان داد و گذشتن از او برای رسیدن به دروازه استقلال برای مهاجمان سرعتی فجرسپاسی غیرممکن بود و حالا قلعه‌نویی متوجه می‌شود که از ابتدای فصل اشتباه بزرگ او انتقال پژمان به دفاع راست بود و حالا باید منتظر نیمکت‌نشین شدن صادقی یا عمران‌زاده باشیم.