ملت ایران: سوشا مکانی در بازی با صبا هم دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا سومین کلین شیت متوالی اش را انجام داده باشد. البته خودش می گوید این موضوع برایش کوچکترین اهمیتی ندارد و فقط به فکر موفقیت تیمش است.
تبریک بابت پیروزی. بازی چطور بود؟
ممنونم از شما. بازی خوبی بود و خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم و جایگاهمان را در جدول حفظ کنیم.
این سومین کلین شیت متوالی ات بود
این مسائل اصلا برای من اهمیتی ندارد. کلین شیت و رکورد و این چیزها چند سالی است که در فوتبال ایران مد شده است ولی من فقط به موفقیت تیم فکر می کنم. اگر من ۲ گل بخورم و ۳ گل بزنیم آنگاه برایم موفقیت آمیز بوده است نه زمانی که بازی ۰-۰ شود. شاید سایر دروازه بان ها نظری متفاوت داشته باشند ولی من اینطور فکر می کنم.
در این بازی جرو بحثی با رضا عنایتی داشتی و او اعتقاد داشت حرمت کوچکتر بزرگتری حفظ نمی شود؟
حرمت بزرگتری برای کسی است که احترامش را نگه دارد. متاسفانه هرکسی به خودش اجازه می دهد چون سن بالاتری دارد هر حرکتی انجام دهد و هر حرفی بزند. یک بزرگتر وقتی خودش احترام خودش را نگه دارد مطمئن باشید کوچکتر ها هم به او احترام می گذارند.
درگیری سر چه موضوعی بود؟
الان در بازی های زیادی دیده می شود تیم هایی که از نظر فوتبالی زورشان به تیم حریف نمی رسد سعی می کنند با به حاشیه کشیدن بازی روی بازیکنان حریف و داور تاثیر بگذارند تا به این شکل بتوانند نتیجه بگیرند. ولی این شیوه ها قدیمی شده و دیگر نه داور تحت تاثیر این مسائل قرار می گیرد و نه بازیکنان بابت این موضوع عصبی می شوند و بازی شان تحت تاثیر قرار می گیرد.
از عملکرد خودت راضی هستی؟
این من نیستم که باید راضی باشم و باید این سوال را از مربیانم بپرسید
مدتی بود به تیم ملی دعوت می شدی ولی با آمدن دانیال داوری کار سخت تر شد
من هیچ وقت در مورد دروازه بان دیگری صحبت نکردم و نخواهم کرد. من از زمان آقای قطبی به تیم ملی دعوت می شدم ولی مصدومیتی که برایم رخ داد باعثشد مدتی از ترکیب تیم ملی دور باشم. الآن هم با چیزی که در کادر فنی تیم ملی دیدم مطمئنم کسی را دعوت می کنند که بهترین است و انتخابشان اصولی و حساب شده است.