ملت ایران: پس از صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مطمئنن همه ی هواداران در انتظار مراسم قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت ها بودند تا با رقبا در این مرحله آشنا شوند. حضور آرسنال در لیست تیم های دوم گروه ها تنها قرعه ی سختی بود که می توانست برای مونیخی ها به ارمغان بیاید که اینگونه هم شد و در نهایت بایرن برای رسیدن به مرحله بعد، باید سال آینده میلادی در اولین گام اروپایی به لندن سفر کند و مقابل توپچی ها قرار بگیرد.
به گزارش کانون هواداران بایرن در ایران، این قرعه واکنش های جالبی هم در میان بازیکنان و مدیران تیم مونیخی داشت:
اولی هوینسرئیس باشگاه بایرن پس از مشخص شدن حریف بعدی بایرن در چمپیونزلیگ به خبرنگاران گفت: " من از رویارویی مقابل آرسنال می ترسیدم چون آن ها قدرت مند ترین قرعه ای بودند که می توانست به ما بخورد اما از طرفی هم خوشحالم چون این قرعه به گونه ای است که دیگر بازیکنان حریف را دست کم نمی گیرند. "
ماتیاس سامرمدیر ورزشی باشگاه نیز در این مورد می گوید: " این مسیری است که به قهرمانی می رود و من می توانم با آن کنار بیایم ما باید پس از گذراندن تعطیلات ژانویه به خوبی تمرین کنیم و در دو بازی رفت و برگشت با فرم خوب به مصاف آرسنال برویم. "
فیلیپ لام:" این یک قرعه ی خوب است اما بازی دشواری خواهد بود آرسنال قدرت مند ترین تیم دوم بود و مطمنن هی حیفی تمایلی برای مبارزه با آن ها نداشت آن ها نسبت به فصل قبل خود را تقویت کرده اند و حریف خطرناکی هستند با این وجود ما می خواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم. "
مانوئل نویر: " آرسنال هیچ تیم ناشناخته ای برای ما نیست شاید این جذاب باشد که این دیدار تکرار بازی دور دوم ما در فصل گذشته بود و باید این را به فال نیک بگیریم البته علاوه بر آن می توان به این بازی به عنوان یک دوئل در تیم ملی آلمان هم نگاه کردم به هر حال ما خاطرات خوشی در لندن داریم. "
دانته:مدافع برزیلی بایرن هم آخرین نفری بود که در مورد قرعه ی سخت مونیخی ها اظهار نظر کرد و گفت: " باید برای صعود در ر دو بازی رفت و برگشت با تمرکز بالا بازی کنیم ما نمی خواستیم با آرسنال و میلان روبرو شویم اما در لیگ قهرمانان همیشه باشگاه های بزرگی حاضر هستند نسبت به فصل گذشته آرسنال قوی تر شده است باید دقت بیشتری در این بازی ها داشته باشیم. "