ملت ایران: آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا، از اینکه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرماناان اروپا با منچسترسیتی روبرو خواهد شد، راضی است.
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ساعاتی پیش انجام شد و آبی و اناری ها در این مرحله با منچسترسیتی روبرو می شوند.
شاگردان پیگرینی در این فصل، به ویژه در دیدارهای خانگی آمار خیره کننده ای به جا گذاشتند و این هفته هم موفق شدند با نتیجه ۶-۳ آرسنال را شکست بدهند اما سوبی ساره تا معتقد است رویارویی با آنها، می تواند به انجام یک دیدار جذاب منجر شود.
او به خبرنگاران گفت: " قرعه بسیار خوبی است! بازی در برابر بازیکنانی که به خوبی آنها را می شناسیم. هم بارسا و هم منچستر سیتی، فوتبالی تهاجمی ارائه می دهند. از درون دروازه تا خط حمله، دو تیم بازیکنان خوب زیادی در اختیار دارند. همین مسئله باعثجذابیت بیش از پیش این مسابقه شده است.
قرعه دشوار؟ به همان مقدار که کار برای ما مشکل است، برای آنها هم همینطور خواهد بود. زیرا آنها هم با بارسا روبرو می شوند! پیش از این، اگر در مورد تیمی قدرتمند در شهر منچستر صحبت می کردیم، منظور منچستریونایتد بود اما حالا دیگر اینطور نیست. "