lملت ایران:هفته نوزدهم لیگ برتر می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد و یک آخر هفته فوتبالی داغ را پیش روی مخاطبان فوتبال قرار دهد.
در این هفته تراکتورسازی تبریز در پنجمین بازی متوالی خانگی خود مقابل سپاهان قرار می گیرد. تراکتور از چهار بازی قبلی خود ۸ امتیاز گرفته و در اندیشه شکست سپاهان و پس گرفتن صدر جدول است. البته سپاهانی ها دنبال انتقام بازی رفت و رسیدن به برد بعد از هفته ها ناکامی هستند تنا بلکه دوباره به جمع مدعیان برگردند.
پنجشنبه در اصفهان هم یک بازی فوق العاده حساس برگزار خواهد شد و تیم های چهاردهم و شانزدهم جدول به مصاف هم می روند. تقابل لوکا با تیمی که فصل قبل آن را به عنوان ششم رساند و حالا در قعر دست و پا می زند جالب خواهد بود هر چند وضعیت بوناچیچ در ذوب آهن هم روی هواست و باید دید او در این بازی روی نیمکت خواهد نشست یا نه.
در تهران و یک دربی بی سر و صدا منصور ابراهیم زاده مقابل تیم سابق خود و شاگردان فصل گذشته اش قرار می گیرد و باید دید بعد از برد هفته قبل آیا می تواند مقابل تیم مدعی نفت به خواسته اش برسد یا نه.
مصاف پرسپولیس – سایپا هم مصاف دوستان قدیمی است. دایی و انگین فیرات که در سایپا و تیم ملی با هم همکار بوده اند دوباره رودروی هم قرار می گیرند و البته دایی می خواهد انتقام بازی قبل را از دوست قدیمی اش بگیرد.
رودرورویی صمد مرفاوی و امیر قلعه نویی هم می تواند در قم جذاب باشد و بالاخره سکوهای ورزشگاه این شهر را پر کند. صبا هفته هاست نبرده و استقلال تازه شرایط مساعدی پیدا کرده. باید دید در این شرایط تقابل استقلالی ها روی نیمکت دو تیم به کجا خواهد رسید ضمن اینکه دوئل رضا عنایتی با تیم محبوبش هم می تواند جالب باشد