ملت ایران: بعد از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر کاسپین قزوین، قلعه نویی شاگردانش را به خط کرد و از آنها خواست فوتبال با کیفیت تری را ارائه دهند. او حتی در تمرین روز گذشته اش روی این موضوع تاکید فراوانی داشت. با این وجود تا دقیقه ۵۰ بازی برابر فجر، استقلال نشانی از آن تیمی که امیر می خواست نداشت.
اما حد فاصل دقایق پنچاه تا هشتاد تقریبا انها همان روندی را پیش گرفتند که مورد نظر سرمربی شان بود؛ پرس کردن فجر در زمین خودی و سپس ارسال سانتر های پیاپی. یک بار طی همین تاکتیک، منتظری صاحب موقعیت شد که توپش با اختلاف ناچیزی به بیرون رفت اما سرانجام هاشم بیک زاده گلی را زد که همه آبی ها در انتظارش بودند. قطعا از نقش خسرو حیدری در پیاده شدن اهداف قلعه نویی نمی شود بی تفاوت عبور کرد.
بازگشت حیدری آماده یعنی حل شدن هفتاد درصد مشکلات قلعه نویی. خسرو استاد استفاده از توپ های کناره زمین است و می داند چگونه با سانترهای ناگهانی اش مدافعان حریف را غافلگیر کند.
قلعه نویی وعده فوتبال زیبا را داده بود اما از دست رفتن امتیازات کامل این بازی خانگی می توانست بهای سنگینی را برای او داشته باشد از این رو پس از رسیدن به گل دستور عقب نشینی تیمش را داد مبادا گل تساوی را دریافت کند.
به نظر می رسد با آماده شدن حیدری و سانترهای گلسازش خیال قلعه نویی از پیروزی درچنین بازی هایی راحت شود. جمع شدن مدافعان پرتعداد حریف چاره ای را برای آبی ها باقی نمی گذارد جز پناه آوردن به همین سانترها. از سوی دیگر یادتان نرود انها تقریبا هیچ هافبک خلاقی را برای ارسال پاس های عمقی در اختیار ندارند.