ملت ایران: رابین فن پرسی، مهاجم منچستریونایتد، با افزایش تردیدها در مورد موفقیت این تیم با هدایت دیوید مویس، ممکن است در پایان فصل برای آینده اش تصمیم گیری کند.
این ستاره هلندی به دوستانش گفته که از روش های تمرینی و متدهای تاکتیکی مویس راضی نیست و همین تمرینات باعثمصدومیت های پیاپی او در این فصل شده است.
دیروز مویس تایید کرد که فن پرسی به دلیل آسیب دیدگی در دیدار مقابل شاختار دونتسک، برای یک ماه از میادین دور خواهد بود و دیگر در سال جاری میلادی برای شیاطین سرخ به میدان نخواهد رفت.
این در حالی است که فن پرسی به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و دیدار مقابل شاختار، دومین بازی بعد از مصدومیت قبلی اش بود. این سومین مصدومیت این فصل فن پرسی است. او در ماه سپتامبر، دیدار تیمش مقابل لیورپول در جام اتحادیه را از دست داد.
مویس نسبت به فرگوسن، در تمرینات تاکید بیشتری روی دویدن و تمرنیات مقاومتی دارد؛ چیزی که باعثنارضایتی فن پرسی شده است.
او احساس می کند این فصل بیش از اندازه تمرین کرده و همین احتمال مصدومیتش را افزایش داده است. او همچنین از جدایی رنه مئولستین، دستیار هلندی فرگوسن، که اکنون هدایت فولام را برعهده دارد، ناراحت است.
فن پرسی که تا تابستان ۲۰۱۶ با منچستریونایتد قرارداد دارد، در ۱۶ دیدار این فصل، ۱۰ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است و به همین دلیل، مویس ازاینکه او و رونی را در کنار هم در اختیار ندارد، ابراز ناراحتی کرد.
منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد فاش کرده اند که فن پرسی در تمرینات بارها با مویس و دیگر اعضای کادر فنی بحثکرده است.
او معتقد است با توجه به سبک بازی و ساختار بدنی شیوه تمرینات پرفشار مویس برای مناسب نیست و به همین خاطر، ترجیح می دهد تمرینات سبک تری انجام بدهد.
او مطمئنا تا پایان فصل در الدترافورد خواهد ماند اما در صورت ادامه این روند و همچنین ناکامی احتمالی شیاطین سرخ، ممکن است در تابستان راهی باشگاه دیگری شود.