ملت ایران:
شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۲
ورزشگاه آزادی تهران
تماشاگر: ۱۰۰۰ نفر
داور: اشکان خورشیدی
کارت زرد:
محمد قاضی
مهرداد اولادی
ترکیب استقلال:
سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری، حنیف عمران زاده، هاشم بیک زاده، مجید غلام نژاد، آندرانیک تیموریان، ایمان باصفا، خسرو حیدری، سیاوش اکبرپور، محمد مهدی نظری و محمد قاضی(مهرداد اولادی ۴۵)، ایمان با صفا(پژمان نوری ۴۵)
سرمربی: امیر قلعه نویی
ترکیب فجر:
محمدصالح خلیل آزاد، حمید جوکار، رامتین سلیمان زاده، سیامک کوهنورد(مسعود ریگی۶۵)، صمد زارع، علیرضا جلیلی، هادی ایمانی، محمد نزهتی، سمیر بکریچ، میثم خداشناس و محمد حیدری.
سرمربی: محمود یاوری
شرح گل:
حرکت خوب مهرداد اولادی و پاس این بازیکن به حیدری رسید و شماره ۲ استقلال با یک سانتر زیبا بیک زاده را در موقعیت گل قرار داد که ضربه ی سر بیک زاده به تور دروازه نشست.
شرح بازی:
استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و تا دقیقه ۲۵ چند فرصت خوب گلزنی به دست آورد که نتوانست از آنها استفاده کند و بعد از این دقیقه فجر یکی دو حمله روی دروازه استقلال انجام داد و سپس بازی به تعادل کشیده شد.

در کل در نیمه اول بازی زیبا و جذابی از هر دو تیم شاهد نبودیم.

استقلالی ها در نیمه ی دوم کاملا متفاوت ظاهر شدند و با تعویض های قلعه نویی این تیم سر و پا حمله شد و به بازی سرعت داد. بازی خوب خسرو حیدری در این نیمه کاملا چشم گیر بود و یکی از دلایل اصلی بازی ها ضعیف استقلال در هفته های اخیر مشخص شد. در سوی دیگر هاشم بیک زاده که رد این روزها حسابی اسمش در رسانه ها دیده میشد با گلش بیشتر خود نمایی خواهد کرد. البته نکته جالب اینکه بیک زاده بعد از گلش مدام به قلعه نویی یاد آور می شد که گفته بودم گل می زنم!
دقایق حساس:
دقیقه ۱۵: حرکت خوب بکریچ از پشت محوطه ی جریمه و ضربه این بازیکن با پای چپ با اختلاف کمی از بالای دروازه بیرون رفت
دقیقه ۵۳: توپ در محوطه جریمه به نوری رسید که این بازیکن توسط فجری ها سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت

دقیقه ۵۷: سانتر خوب بیک زده در محوطه جریمه به نظری رسید که ضربه ی این بازیکن از روی نقطه پنالتی به بیرون رفت.
دقیقه ۶۳: سانتر زیبای خسرو حیدری با پای چپ در دهنه ی دروازه به منتظری رسید که ضربه ی این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت