ملت ایران: دراگان اسکوکیچ که این روزها تیمش شرایط فوق العاده ای را سپری می کند در نشست خبری پیش از بازی با راه آهن حاضر شد و در مورد شرایط تیمش و دیدار با راه آهن گفت گفت: بازی با راه آهن بازی خطرناکی است. باید این بازی را جدی بگیریم. به مربی آنها احترام می گذارم و امیدوارم که برد بازی قبل را فراموش کنیم، چون اگر این برد در ذهن بازیکنان باقی مانده باشد، برای ما خوب نیست.
نتایج درخشان و ادامه روند آن: ما می دانیم که بازی سختی در پیش رو داریم و هواداران از ما می خواهند که بازی را ببریم و این عادی است که مردم انتظار پیروزی داشته باشند و بازیکنان ما باید بدانند که کار آسانی ندارند. من می خواهم که با ذهنیت برد به میدان بروند.

غایبین: در بازی فردا فشنگچی را در اختیار نداریم. او برای ما در چند بازی اخیر خیلی مهم بود

حمایت هواداران: حمایت هواداران، فوق العاده است و باید فردا هم برای حمایت ما بیایند چون بازی حساسی برایمان است.
بازی آخر پاشنکو: به هر حال پاشنکو بازیکن موثری برای ما بوده، زحمات زیادی برای تیم ملوان کشیده و زندگی ورزشی همین است. فعلا در مورد جایگزینی وی صحبتی نمی کنم.

زمین ورزشگاه تختی انزلی:ما ۶ ماه است در این زمین تمرین نمی کنیم ولی این زمین به گونه ای است که انگار ما هر روز در اینجا تمرین می کنیم و کیفیت خوبی ندارد و این خجالت آور است.


وضعیت مازیار زارع: من تمام سعی خودم را انجام می دهم که به زارع کمک کنم چون مازیار، بازیکن مهمی برای ماست و صد البته بازیکن بسیار مهمی برای باشگاه ملوان و مردم انزلی است.