ملت ایران: رفتن به صفحه فیسبوک لیونل مسی و توهین به او بدون هیچ دلیلی از طرف ایرانیانی که همیشه به خارجی ها روی خوش نشان داده اند وباشکوهترین استقبال هارو از آنها درکشور کرده اند(برای مثال آ ثمیلان ومالدینی درهمین اواخر) یک دروغ خنده دار ویک توطئه بزرگ است.

حتی یک بازیکن و مربی خارجی چه بزرگانشان مثل کی روش وولاسکو و دنیزلی چه غیر از آنها از مردم ایران در سال های زندگیشان جز خوبی ومهربانی ندیده اند. به نظر من همه این توهین ها و پرده دری ها از منبعی واحد و قدرتمند هدایت میشه(که البته چون موج قدرتمندی راه انداخته بالطبع ده هانفر را هم بعنوان سیاهی لشگر ازهمه جابی خبر بدنبال خودمی کشد) تا شیرینی برد های اخیرفوتبال ساحلی و والیبال و راهیابی به جام جهانی تیم ملی فوتبال ایران را بعنوان تنها تیم راه یافته از جنوب غربی آسیا و خاورمیانه و عذرخواهی فیفا از ایران بخاطر انتخاب های ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیاکه درتاریخ فیفا سابقه نداشته ازکشوری عذرخواهی کند را به کام مردم ایران تلخ کند و همزمان ضربه ای کاری به وجهه صلح دوست و مهربان مردم ایران بعد از توافق ژنو در بین افکارعمومی مردم جهان بزنند.

قضیه حمله ساده و از سر تفریح چندهزار ایرانی به صفحه فوتبالیست بی نهایت محبوبی در ایران مثل مسی نیست. قضیه جدی تر از این حرفهاست. ایرانیان درطول تاریخ هر عیبی و مشکلی داشته اند باخودشان داشته اند ولی همواره نسبت خارجی ها مهربان و حس احترام داشته اند و اثبات این قضیه چه در طول تاریخ وچه در زمان حاضر جای شبهه وانکاری ندارد. حتی دراستادیوم های ما که زشت ترین و عصبی ترین چهره بعضی ایرانیان را در همان مکان ها می توان دید و عصبیت بعضی جوانان به اوج خودش می رسد.

و حتی احتمال خود زنی هم ازطرف بعضی جوانان گلوله احساس وخشم می رود سابقه ای از توهین و فحش به یک مربی خارجی دیده نمی شود. برانکو هنوز بعد از سال ها دوری از ایران از مردم ایران و محبتشان علی رغم بعضی نتایج ضعیف درتیم ملی به نیکی یاد می کند. برای اینکه در افکار عمومی جهان صلح دوستی ومهربانی ایرانیان را بعداز موفقیت های حیرت انگیز ورزشی و توافق بی نهایت مهم ژنو خدشه دار کنند چه از فوتبال و توهین به مسی بهترین و محبوبترین فوتبالیست جهان قبل ازجام جهانی قدرتمندتر عمل می کند؟

برای اینکار از قبل برنامه ریزی هم کرده بودند و از قبل همگروهی ایران و آرژانتین را برای عملی کردن این توطئه برنامه ریزی هم کرده بودند. یادمون نره یکروز قبل از جام جهانی یک حساب کاربری در توئیتر بنام " brasil ۲۰۱۴ fraude " ایجادشد و دقیقا ساعت ۸ شب به وقت گرینویچ در پستی به درستی دو اتفاق مهم در قرعه کشی را پیش بینی کرد. یکی این که ایتالیا تیمی خواهد بود که در بین تیم های اروپایی از گلدان ۴ به گلدان ۲ منتقل می شود و پس از آن پیش بینی کرد که آرژانتین در گروهی با تیم های ملی نیجریه، ایران و بوسنی همگروه خواهد شد.
آیا همه ی این اظهار نظرها واقعی است؟ در شرایطی که پاسخ روشنی برای این سوال نداریم زمان را میسپاریم تا در آینده شاید به واقعیتی دیگر برسیم و شاید هم همه ی این نظریات توهمی بیش نباشد.