ملت ایران: مهدی تاج رییس سازمان لیگ پس از انتقادهای کی روش عنوان کرده حتی اگر از فدراسیون بخواهد لیگ را ال انتهای اسفند تمام می کند جام حذفی را هم برگزار نمی کند. تاج با این راهکار ها به نوعی توپ را در زمین کفاشیان انداخته است. البته آقای نایب رییس پیشنهاد دیگری هم داده است. اینکه مقداری از پول حاصل از رقابت های جام جهانی را به باشگاه ها داد تا اجازه دهند بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند. پیشنهادی عجیب و تقریبا غیر ممکن! مصاحبه ی مهدی تاج را در زیر می توانید بخوانید:
ما به فدراسیون فوتبال نامه ای نوشتیم و اعلام کردیم می توانیم لیگ را با یک برنامه فشرده تر تا آخر اسفند به پایان برسانیم تا بازیکنان ملی پوش در سه ماه فروردین، اردیبهشت و خرداد به طور کامل در اختیار کادر فنی تیم ملی باشند.
پیشنهاد دیگر ما به فدراسیون این بود که می توانیم ۲۰ فروردین لیگ را به پایان برسانیم در هر دو مورد تصمیم گیری را به فدراسیون فوتبال واگذار کرده ایم تا فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی بعد از جمع بندی نظر نهایی خود را به سازمان لیگ اعلام کنند.

وضعیت برگزاری جام حذفی: ۸ تیم اکنون در جام حذفی صعود کرده اند، می توانیم جام حذفی را برگزار نکنیم ولی اعتقاد سازمان لیگ این است که جام حذفی را صد درصد برگزار کنیم.

وضعیت باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین تداخل آن بازی ها با اردوهای تیم ملی: این مسئله به خود فدراسیون مربوط می شود و فدراسیون فوتبال باید با این چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا جلسه بگذارد و این موضوع را به نوعی حل کند. هر تصمیمی که بگیرند سازمان لیگ آن را اجرایی می کند.

باشگاه ها برای جذب بازیکنان ملی پوش هزینه کرده اند و می خواهند از آن استفاده کنند…: باید این مشکل را به نوعی حل کنیم. من یک طرح خام دارم. اینکه از ۹ میلیون دلاری که بابت صعود به جام جهانی می گیریم بخشی از قرارداد بازیکنان ملی پوش پرداخت شود که با توجه به بی پولی باشگاه ها می تواند راه حل مناسبی باشد.

محرومیت علی دایی: با توجه به اینکه زمان ابلاغ محرومیت دایی به پرسپولیس کمتر از ۷۲ ساعت است، دایی می تواند در دیدار با مس کرمان تیمش را هدایت کند و این رأی پس از هفته هجدهم اعمال خواهد شد.