ملت ایران: جعفری در ابتدای صحبت هایش گفت: «متاسفانه برخی رسانه ها از قول من نوشته اند ما مارادونا را با ۱۰۰ هزار دلار برای تماشای بازی ایران – ارژانتین می آوریم و پیراهن تیم ایران را هم بر تنش خواهیم کرد که این مساله کذب محض است. اصلا مگر چنین چیزی امکان دارد؟ مگر می شود اسطوره آرژانتین در بازی با تیم ملی کشورش پیراهن تیم دیگری را بپوشد؟»
وی ادامه می دهد: «ما این مساله را در حد پیشنهاد به فدراسیون مطرح کردیم و قرار شد برای تحقق این برنامه مذاکره کنیم و اگر شرایط مهیا شد فدراسیون فوتبال ایران با ارسال دعوتنامه رسمی از ایشان دعوت به عمل خواهد آورد. البته باید متذکر شوم ما از ماردونا دعوت خواهیم کرد در مراسم رونمایی البسه تیم ملی ایران در جام جهانی حاضر شود نه بازی ایران با آرژانتین.»
ظاهرا باشگاه پرسپولیس هم قصد دارد مارادونا را برای مراسم پنجاهمین سالگرد تاسیس این باشگاه به تهران بیاورد که گفته شده این کار ۵۰۰ هزار دلار هزینه در برخواهد داشت. جعفری می گوید: «حتی اگر با این قیمت هم قرار باشد مارادونا به تهران بیاید خیلی خوب است. ما چون ایشان را می شناسیم و با هم ارتباط داریم در حد یک پیشنهاد این مساله را مطرح کردیم وگرنه می دانیم مارادونا با ۱۰۰ هزار دلار حاضر به عکس انداختن هم نیست.»
وی در پاسخ به اینکه آیا هزینه های سفر احتمالی مارادونا را شما تامین می کنید یا فدراسیون فوتبال می گوید: «اگر قرار باشد ایشان به تهران بیاید هزینه هایش را خودمان می پردازیم. البته حتما از روابط مان استفاده می کنیم تا از هزینه های این دعوت کم کنیم. شنیده ایم خود مارادونا هم به ایران علاقه زیادی دارد و دنبال این هستیم تا کمتر از آن چیزی که گفته می شود را برای این سفر بپردازیم.»
مدیر آل اشپورت در خصوصو مراسم رونمایی از لباس های تیم ملی ایران در جام جهانی می گوید: «ما می خواهیم مراسم رونمایی را قبل از ۲۰ ژانویه در تهران برگزار کنیم چرا که فیفا روز ۲۹ ژانویه خودش مراسم خاصی برای رونمایی از لباس های تیم های جام جهانی خواهد داشت. قرار است میهمانان ویژه ای از اهالی فوتبال و ورزش در این مراسم ویژه حضور داشنته باشند ضمن اینکه فدراسیون فوتبال هم هماهنگی های لازم را به عمل خواهد آورد تا از رجال سیاسی و وزیر یا معاونان وزیر ورزش در این مراسم حضور داشته باشند.»
وی در خصوص طرح لباس تیم ملی و کیفیت این لباس ها توضیح می دهد: «رنگ لباس تلفیقی از رنگ پرچم کشورمان و سه رنگ سفید، سبز و قرمز خواهد بود و طرحش نیز یک طرح ویژه و زیبا خواهد بود تا نظر دوستداران تیم ملی را به خود جلب کند. همچنین قصد داریم با تعبیه هولوگرام هایی روی این لباس ها به دوستدارانی که می خواهند لباس های اورجینال تیم ملی را تهیه کنند ارزش قائل شویم و آنها هم لباس اصلی تیم ملی را تهیه کنند.»
وی ادامه می دهد: «از نظر کیفیت هم مطمئنا بهترین کیفیت روز لباس های دنیا را در این البسه به کار خواهیم برد. کیفیتی که فیفا هم باید تائیدش کند چرا که در تورنمنت های بزرگ فیفا کیفیت لباس ها را تائید می کند. ما در این لباس ها از تکنولوژی کول مکس که تهویه هوا، جلوگیری از تعرق، نچسبیدن پیراهن به تن بازیکنان و جذب نکردن آب توسط پیراهن را در خود دارد استفاده خواهیم کرد و قرار است ۲۰ دسامبر لباس هایمان را برای گرفتن تائیدیه به مقر فیفا بفرستیم. با این حال به تمام دوستداران فوتبال و هواداران تیم ملی نوید می دهم لباس های تیم ملی ایران در جام جهانی یکی از بهترین لباس های جام جهانی ۲۰۱۴ خواهد بود.»
جعفری در پاسخ به این سوال که چرا گفته می شود فقط ۵-۴ تولیدی بزرگ لباس در دنیا می توانند در جام جهانی حضور داشته باشند می گوید: «نه این مساله اصلا حقیقت ندارد. طبیعتا برندهای بزرگ به لحاظ قدرت مالی و اعتباری گوی رقابت را از بقیه ربوده اند و کار برای برندهای دیگر سخت شده است چون آنها در سطح بسیار بالایی رقابت می کننداما نکته جالب آنجاست که برندهای بزرگ هم معمولا با تیم های بزرگ کار می کنند یا با تیم هایی قرارداد می بندند که برایشان منافع مالی داشته باشد. مثلا اگر آدیداس برای تیمی چند میلیون دلار هزینه می کند حداقل دو برابر آن را از طریق فروش لباس هایش به دست خواهد آورد.»
مدیر آل اشپورت ادامه می دهد: «ما هم دست فدراسیون فوتبال را باز گذاشتیم تا با برندهای بزرگ مذاکره کند اما آنها یا جلو نیامدند یا اگر هم آمدند پیشنهادهای ما خیلی بهتر بود و فدراسیون هم ما را ترجیح داد. به خاطر قضیه کپی رایت برندهای بزرگ در کشور ما نمی توانند درآمدزایی داشته باشند ضمن اینکه آل اشپورت هم برند شناخته شده و بزرگی است. قدمت برند ما حتی از آدیداس هم بیشتر است و کلاس و پرستیژ خودش را در سطح دنیا دارد. طبیعی است که ما به لحاظ مالی نمی توانیم با آدیداس و نایکی رقابت کنیم اما از نظر کیفیت البسه مان اگر از آنها بالاتر نباشم پائین تر هم نیستیم.»
جعفری در پایان درباره پکیج های هواداری و کالاهایی که در کنار البسه تیم ملی به هواداران فوتبال در ایران عرضه خواهد شد می گوید: «پکیج های هواداری هم کادویی است برای دوستداران تیم ملی ایران که شامل ۷ مورد می شود که کلاه، شال، عکس بازیکنان، پرچم و… را شامل می شود. قرار است این کالاها هم با ۸۰-۷۰ درصد تخفیف در اختیار مشوقین تیم ملی در جام جهانی قرار بگیرد ضمن اینکه در مراسم رونمایی از البسه تیم ملی این کالاها را هم معرفی خواهیم کرد