ملت ایران: امروز صبح قبل از اینکه تمرین استقلال شروع شود، امیر قلعه نویی همه بازیکنان تیمش را جمع کرد و حدود ۴۰ دقیقه برای انها حرف زد. آنطور که خبرنگاران صحبت های سرمربی استقلال را مخابره کرده او به صورت سفت و سخت بازیکنان تیمش را توبیخ کرد و آنها را مقصر اصلی این بازی های کسالت بار می داند. این صحبت ها در صورتی مطرح می شود که نمی شود بی تفاوت از نقش و افکار قلعه نویی عبور کرد. به زعم سرمربی استقلال، بازیکنانش در تمرینات به خوبی ظاهر نمی شوند و همین امر موجب بازی های ضعیف آنهاست.
قلعه نویی می گوید از سیستم " چهار چهار دو " لوزی استفاده می کنم و اگر بازیکنانم بخواهند، می توانند با این سیستم بازی های زیبایی را انجام دهند اما او اشاره ای به بازیکنان غالبا فیزیکی اش نمی کند.
فصل قبل هم نوع بازی های استقلال تقریبا به همین شکل بود؛ انها در پایان هفته هفدهم تنها هجده گل به ثمر رسانده بودند و امسال تازه پیشرفت کردند و به عدد ۲۰ گل در ۱۷ بازی رسیدند. البته فراموش نکنید که مجتبی جباری و فرهاد مجیدی تاثیر به سزایی در فانتزی شدن بازی های استقلال داشتند که حالا این دو عنصر نیستند و در عوض استقلال پر شده از بازیکنانی شبیه پژمان نوری.
حالا سوال این است؛ به نظر شما فقط این بازیکنان هستند که مقصر زیبا نشدن بازی های استقلال هستند؟ مادامی که استقلال با سه هافبک دفاعی بازی می کند و سیاوش اکبرپور را برای ساپورت انها به عقب فرا می خواند امکان زیبا شدن بازی اصولا وجود دارد؟