ملت ایران: محمد رویانیان مدیر عامل پرسپولیس به شدت از احکام صادره کمیته انضباطی شاکی است. پس از اعلام اینکه بازی فولاد باید بی تماشاگر برگزار شود رویانیان نسبت به کسر نکردن امتیاز از رقیبشان اعتراض دارد. وی در این باره گفت: واقعا کمیته انضباطی احکام عجیب و غریبی صادر می کند که جزو عجایب خلقت و فوتبال است. هواداران ما فحاشی نکردند اما از پرسپولیس امتیاز کم شد ولی در بازی فولاد و سپاهان داور را زدند و خبری از کسر امتیاز نشد به نظر من این رفتار سیاست یک بام دو هواست.
این واقعا یک مسئله جدی است. تیمی که طرفدارانش فحاشی نکردند و هتک حرمتی صورت نگرفته باید از آن امتیاز کسر شود اما از تیم دیگر خیر. البته من کاری به فولاد ندارم چون در این مورد آنها مقصر نیستند فقط از برخورد دوگانه کمیته انضباطی متاسفم.

مدیر عامل پرسپولیس هم چنین در خصوص مافیای قوی در فدراسیون فوتبال و کمیته داوران، که عابدینی در نود از آن نام برد نیز گفت: اطلاعات عابدینی راجع به فوتبال بسیار زیاد است و آدم های داخل این فوتبال را به خوبی می شناسد!
رویانیان هم چنین درباره پول خلعتبری و بدهی باشگاه به عجمان عنوان کرد: آقای یوسفی یکی از پیشکسوتان و هواداران ۵۰ ساله پرسپولیس و همچنین حسین هدایتی دست به جیب شدند تا بدهی ما را به باشگاه اماراتی پرداخت کنند.
به نقل از تسنیم، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به شایعه ای مبنی بر اینکه مدیرعامل آینده پرسپولیس از مسکو می آید و آن شخص محمد جمشیدی عضو هیئت مدیره این باشگاه است، به ذکر کلمه «بی خیال بابا» بسنده کرد و گفت که صحبت بیشتری در این باره انجام نمی دهد.