ملت ایران: آتیلا حجازی که همراه با پرویز مظلومی در کادر فنی مس کرمان عضویت دارد درباره آخرین وضعیت تیمش پیش از دیدارمقابل پرسپولیس گفت: «خدا را شکر روند بازیکنان ما رو به رشد بوده و در هفته های اخیر بسیار خوب ظاهر شده ایم. ما نمایش های بسیار خوبی مقابل استقلال، صبا، داماش و… داشته ایم و ۷ هفته است که شکست نخورده ایم. از این تعداد، پنج بازی خارج از خانه بوده و در جام حذفی هم تاکنون موفق عمل کرده ایم. در مجموع شرایط مس بسیار خوب است و می خواهیم این تیم را به رده های بالاتر ببریم. ما به سقوط فکر نمی کنیم و همه بازیکنان ما به این درک رسیده اند که هر بازی یک فینال است.»
وی افزود: «دیدار مقابل پرسپولیس همیشه حساس است و انگیزه بازیکنان را این رویارویی ها بالاتر می برد. همه ما آماده هستیم و از پرسپولیس شناخت خوبی داریم. پرسپولیس در دفاع بسیار قوی است و آمار گل خورده پایین این تیم نشان می دهد که آنها از تیم خوبی برخوردارند. آنها با وجود آنکه در خط حمله گل های زیادی به ثمر نرسانده اند اما از مهاجمان فرصت طلب و بسیار خوبی مثل خلعتبری، حاتمی و سیدصالحی برخوردارند. ما اگر بتوانیم تمرکزمان را در این دیدار حفظ کنیم می توانیم این تیم را در کرمان شکست دهیم.»
مربی مس کرمان که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده در ادامه با ابراز امیدواری از حفظ این تیم در لیگ برتر گفت: «اگر به حفظ مس در لیگ برتر امیدوار نبودیم، به این تیم نمی آمدیم. ما تجربه آلومینیوم را داشتیم که به ناحق عنوان می شد که در سقوطش ما مقصر بودیم. اما کسی نمی گفت که ما تنها هشت هفته در آنجا بودیم و اگر در نیم فصل به هرمزگان می رفتیم این تیم در لیگ برتر باقی می ماند. من با آقای مظلومی درباره پیشنهاد مس مشورت کردیم و از طرفی به شخصه علاقمند به مبارزه هستم و فضای این تیم کرمانی را مثل یک نبرد واقعی دیدم.»
وی ادامه داد: «اعتقاد دارم اگر یک تیم قوی را بگیرید و آن را دوم یا سوم کنید خیلی کار بزرگی انجام نشده و اگر بتوانید یک تیم ضعیف مثل مس که در ۹ هفته نخستش تنها ۵ امتیاز گرفته را در دست بگیرید و مانع از سقوطش شوید، دست به کار بزرگی زده اید. ما اگر مس را در لیگ برتر نگاه داریم، کاری کرده ایم که کمتر از قهرمانی نیست. ما با تیم های دیگر تنها یک یا سه امتیاز در انتهای جدول فاصله داریم و رهایی از انتهای جدول چیز دور از دسترس نیست. ما از حضور در مس خوشحالیم و خوشبختانه میان عوامل این تیم تعامل خوبی برخوردار است.»
حجازی در پاسخ به سوالی درباره نقل و انتقالات تیمش گفت: «ما خریدهای خوبی مثل تامینی، آبشک، رحمتی و شیثرضایی را انجام داده ایم. شیثمدتی از فوتبال به دور بود و شاید مدتی طول بکشد تا به آمادگی کامل برسد اما این بازیکن از لحاظ فنی بسیار قابل است و احتمال اینکه در بازی مقابل پرسپولیس به میدان برود وجود دارد.»
مربی مس کرمان در پایان با تمجید از هواداران این تیم گفت: «از هواداران خونگرم کرمانی می خواهم برای دیدار برابر پرسپولیس به ورزشگاه بیایند و با تشویق هایشان به بازیکنان کمک کنند تا سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم.»