ملت ایران:بازیکنان تراکتورسازی بعد از دومین برد پیاپی خانگی و ادامه صدرنشینی توقع دریافت پاداش از سوی مسوولان باشگاه شان داشتند. اتفاقا در این خصوص وعده و وعیدهایی هم به آنها داده شده بود اما بعد از برد مقابل گسترش فولاد هیچ پاداشی به آنها داده نشد. ظاهرا قرار بوده زینی زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در رختکن تیم تراکتورسازی حاضر شود و پاداش برد را به بازیکنان پرداخت کند اما این اتفاق نیفتاد.
جالب اینکه زینی زاده بعد از این اتفاق به بازیکنان تیمش پیامکی ارسال کرد که در متن این پیامک آمده بود: «سلام و خسته نباشید. این پیروزی را تبریک می گویم، امیدوارم تداوم داشته باشد و حتما با وحدت و یکدلی و دوری از غرور موفق خواهیم بود و از اینکه بعد از بازی در رختکن حضور پیدا نمی کنم و خسته نباشید نمی گویم نمی خواهم شما معذب شوید و از اینکه به وظایف خودمان عمل می کنیم همه مردم از ما راضی هستند.»
با این حال پیامک زینی زاده بازیکنان تراکتورسازی را آرام نکرد چرا که آنها مدت هاست پول نگرفته اند و مشکلات مالی بعضی از آنها را به شدت دلخور و عصبی کرده است. نکته دیگر اینکه بیشتر بازیکنانی که از این وضعیت دلخورند به این نکته اشاره می کنند که چطور در این شرایط بی پولی باشگاه پول قرارداد و پاداش های آنها را نمی دهد و آن وقت کرار جاسم را خریده است؟
ظاهرا خرید کرار در این شرایط نه چندان جالب مالی چندان به مذاق همبازیانش خوش نیامده و به نظر می رسد تا وقتی پول به بازیکنان تزریق نشود این بازیکن از نگاه های سنگین دیگر بازیکنان در امان نخواهد بود