روزنامه های ورزشی ایران امروز به دنبال بستن بهترین و جذاب ترین جلدها برای امروز صبح بوده اند.
روزنامه اول ابرارورزشی است؛ ابرار اصولا صفحات اول خود را طوری می بندد که خون از دماغ کسی نیاید اما این بار کمی متفاوت است. موضوع تمسخر هاشم بیگ زاده در ویژه برنامه نود و از انتقاد امیر قلعه نویی از او باعثشده که ابرارورزشی جملات تند امیر قلعه نویی را روی جلد ببرد. روتیتر این تیتر اول این است: «آقای استاد دانشگاه! آقای عادل!» خوب است بدانید عادل فردوسی پور از همین روزنامه کار خود را آغاز کرده است. عادل در ابرارورزشی فوتبال خارجی می نوشت…

روزنامه استقلال جوان در تیتر اول خود به حمایت از هاشم بیگ زاده مدافع چپ تیم ملی و استقلال پرداخته است. آنها هماهنگ با موضع کلی باشگاه مصاحبه ای از هاشم بیگ زاده روی جلد برده اند با این تیتر: «بیگ زاده: زیر پرچم ایران آماده مقابله با هر بازیکنی هستم»
روزنامه ایران ورزشی تیتر اول را به علی دایی اختصاص داده است. دایی گفته با این تیم آبرو برایمان باقی نمی ماند که لابد اشاره او به تدارکات ضعیف تیم ملی در جام جهانی است.

روزنامه پیروزی تیتر خبری مهمی را روی جلد برده است. این روزنامه نوشته: «رویانیان مشکل خلعتبری و عجمان را حل کرده» عکس یک روزنامه هم به همین موضوع اختصاص دارد. مصاحبه ای از محمدرضا خلعتبری ستاره پرسپولیس در بازی روز جمعه. روزنامه پیروزی یک کری هم برای استقلالی ها خوانده و تاکید کرده پولادی در جام جهانی در پست دفاع چپ بازیمی کند نه هاشم بیگ زاده.


در روزنامه خبرورزشی تیتری منتشر شده که البته مربوط به مسی نیست اما با روتیتر مصاحبه مسی به نوعی به او منتسب شده است. تیتر داغ این روزنامه جمله عجیب کارلوس کی روش است که گفته: «مسوولانی که می گویند گروه ایران آسان است بیمار هستند!»
روزنامه گل هم به موضوع هاشم بیگ زاده و امیر قلعه نویی پرداخته است. امیر قلعه نویی در گفت وگوی رادیویی اش خطاب به فردوسی پور گفته: «ادعا می کنند استاد دانشگاه هستند اما با شخصیت مردم بازی می کنند»


روزنامه دیگر امروز هم روزنامه ۹۰ است آنها هم طبیعتا با این تیتر: «حمله یوز ایرانی به مسی» یک جلد فانتزی که جام جهانی، مسی و… در خود دارد. ۹۰ یک نظرخواهی جالب هم دارد آنها از مدافعان لیگ ایران هم پرسیدند: چگونه می شود مسی را مهار کرد.