ملت ایران: یک بازی دیگر گذشت و باز هم سید مهدی سید صالحی نتوانست تعداد گل هایش را از عدد چهار بالاتر ببرد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که پرسپولیس تغییر و تحولات زیادی را در خط حمله اش داشته اشت. آنها غلامرضا رضایی، هادی نوروزی و یونس شاکری را از دست دادند و فرزاد حاتمی را جذب کردند. با این وجود دایی کماکان روی استفاده از سید صالحی تعصب خاصی دارد.
در بازی مقابل تراکتورسازی فرزاد حاتمی پس از ورود به زمین تا حد زیادی روند بازی را به نفع پرسپولیس تغییر داد از این رو انتظار می رفت در نیمه دوم باز ی با ذوب آهن دایی باز هم به حاتمی اعتماد کند اما بعد از گل دوم خلعتبری، سرمربی قرمزها سعی کرد از عالیشاه و سرعتش استفاده کند. باید دید در بازی ها آینده دایی تحولی را در خط حمله تیمش ایجاد می کند و یا اینکه همچنان سید صالحی مرد شماره یک او در نوک پیکان هجومی اش است.
مهاجمان جدا شده پرسپولیس اعتقاد داشتند در صورت ماندن در این تیم پاسوز سید می شوند و حالا گویا قرار است این اتفاق برای حاتمی رخ دهد. البته در نیم فصل اول در یک برهه سید صالحی جای ثابتش را در ترکیب از دست داد؛ شاید تاریخ باز هم به ضرر او تکرار شود.