ملت ایران: مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی باشگاه منچسترسیتی خوشحال است که تیمش حالا در خارج از خانه هم به پیروزی می رسد. این تیم دیشب در خارج از خانه با نتیجه ۲-۳ مقابل وست بروم به پیروزی رسید.
سیتی پیش از این نتوانسته بود تا روزهای موفقش در ورزشگاه خانگی را در بازیهای خارج از خانه نیز اعمال کند و در شش بازی خارج از خانه اش تا به اینجای رقابت های لیگ برتر تنها یک برد، یک تساوی و ۴ باخت کسب کرده بود ولی در شب گلزنی سرخیو آگوئرو و یایا توره این تیم به پیروزی ارزشمندی دست یافت. در نیمه دوم یایا توره از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد و درنهایت سه امتیاز بازی مال سیتی شد.
در پایان این دیدار پیگرینی به خبرنگاران گفت: «فکر می کنم که ما خیلی خوب بازی کردیم ولی در سایر بازیهای خارج از خانه مان هم به همین نحو بازی کرده بودیم. بنا به دلایلی نتوانسته بودیم به دو گلی که د ر نیمه اول این بازی زدیم، برسیم. به علاوه ما موقعیت های بیشتری هم برای گلزنی داشتیم در طول ۴۵ دقیقه حتی یک اشتباه هم نداشتیم. فکر می کنم که که ما بیشتر باید به فکر بازی بعدی مان باشیم؛ چون این بازی را به پایان برده ایم و در دنیای فوتبال کار هیچ وقت تمام نشده است. تیم حریف در بازی دیشب در ۴ دقیقه پایانی ۲ گل زد و به همین خاطر نتیجه ۲-۳ شد ولی فکر می کنم که در طول تمام دقایق بازی ما تیم برتر میدان بودیم.»
با این برد سیتی می تواند پیغام قاطعانه ای برای سایر تیم های لیگ برتری بفرستد. اما پیگرینی موافق این صحبت ها نیست: «ما به دنبال ارسال پیام نیستیم. ما تلاش می کنیم که به امتیازاتمان بیفزائیم و این به مراتب مهمتر است. تمام تیم های دیگر هم بازیهای مهمی خواهند داشت. برای تیم ما خیلی مهم است که در بازیهای خارج از خانه به پیروزی برسد و ما تلاشمان را به کار خواهیم گرفت و البته حالا خودمان را برای میزبانی از آرسنال در خانه آماده می کنیم.»