ملت ایران: ماریو بالوتلی ستاره جوان باشگاه میلان قول داده که در رفتارهایش در زمین مسابقه تجدید نظر کرده و رفتار بهتری داشته باشد.
او تا به اینجای رقابتهای این فصل بارها در زمین مسابقه عصبانی شده و در جریان بازی این هفته میلان مقابل کاتانیا به شدت با نیکلاس اسپولی، بازیکن حریف درگیر شد که البته شنیده می شد که صحبت نژادپرستانه بازیکن آرژانتینی حریف او را عصبانی کرده است.
بالوتلی با خشم زیادی با بازیکن حریف رفتار کرد و در پایان بازی هم با لحن طعنه آلودی در صفحه توئیترش نوشت: «هاهاها! خوشبختانه دراین کشور عدالت وجود دارد.»
ستاره سابق منچسترسیتی حالا قول داده تا رفتارش را بهبود بخشیده و درعین حال یادآوری کرده که می خواهد با میلان بماند. بالوتلی در گفتگو با مجله بونو نوتیزیه گفت: «در مقایسه با قبل خیلی چیزها تغییر کرده. من تلاش خواهم کرد تا رفتارهایم را تغییر دهم ولی در میلان می مانم. من در ذهنم تمام استقبال های گرم هواداران از زمان انتقالم به میلان را درذهنم حک کرده ام.»
بالوتلی در ادامه به تمجید از سرمربیان خوبی که در طول عمر ورزشی اش با آنها کار کرده پرداخته ویادآوری کرده که هریک از این سرمربیان نقش پررنگی در رشد و پیشرفت او داشته اند: «هرکسی نقش متفاوتی ایفا کرده. روبرتو مانچینی برایم مثل یک پدر بود. مورینیو انگیزه بخش بزرگی بود و ماسیمیلیانو الگری مثل یک هم تیمی است.»