کاکا، ستاره خط میانی میلان، در آستانه دیدار تیمش مقابل سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا، تایید کرد که جو رختکن تیمش کمی متشنج است.
شاگردان آلگری این هفته در سری آ مقابل جنوا به تساوی ۱-۱ رسیدند تا برای هفتمین دیدار پیاپی نتوانند به پیروزی دست پیدا کنند؛ نتیجه ای که هواداران باشگاه را خشمگین کرد و باعثشد تا آنها برای گرفتن پاسخ از بازیکنان، تمام درهای ورودی سن سیرو را ببندند.
کاکا و آبیاتی از جمله بازیکنانی بودند که برای آرام کردن هواداران خشمگین وارد عمل شدند و این ستاره برزیلی تایید کرد که برای خروج این شرایط، به پیروزی در دیدار امشب در گلاسکو نیاز دارند.
او به خبرنگاران گفت: " در حال حاضر، مشکل بزرگ این است که ما نمی توانیم به پیروزی برسیم. امشب ما برای پیروزی تلاش خواهیم کرد؛ چه خوب بازی کینم و چه بد.
این برای تیم بسیار مهم است که به سه امتیاز برسیم. جو داخل رختکن کمی متشنج است اما گاهی اوقات این مسئله باعثافزایش انگیزه بازیکنان می شود. ما همیشه در میلان تحت فشار هستیم. بعد از ۷ بازی بدون پیروزی، اکنون فشار بر روی تیم برای پیروزی در دیدار بعدی، بیشتر و بیشتر شده است. ما مقابل حریف دشواری قرار خواهیم گرفت.
جو سلتیک پارک فوق العاده است. بعضی از هم تیمی هایم قبلا اینجا بازی کرده اند. بازی کردن مقابل چنین هوادارانی هیچ وقت آسان نیست. دیدار امشب هم همین طور خواهد بود.
میلان در حالی پای به این دیدار می گذارد که با ۵ امتیاز در رتبه دوم گروه قرار دارد؛ با به ترتیب ۱ و ۲ امتیاز برتری نسبت به آژاکس و سلتیک.