۴۸ ساعت قبل همزمان با تولد امیر قلعه نوئی، سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران آنتونیو سیموئز و مارکار آقاجانیان، دستیاران کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران، ضمن حضور در تمرین این تیم و تبریک تولد به قلعه نویی به تماشای تمرین پرداختند. اما اتفاقی که در این بین خبرساز شد خوش وبش صمیمانه ی سیموئز به عنوان نزدیک ترین همکار کی روش با سید مهدی رحمتی دروازه بان سابق تیم ملی بود.
برخورد صمیمانه ای که در کوتاه ترین زمان ممکن و با عنوان دعوت مجدد رحمتی به اردوی تیم ملی تیتر بسیاری از روزنامه ها و خبرگزاری ها شد. حال پس از گذشت چند روز، تکذیبه ای از جانب سیموئز در سایت فدراسیون فوتبال منتشز شده که طی آن داستان مورد بخشش قرار گرفتن رحمتی و دعوت مجدد او را از بیخ و بن رد کرده و ضمن گلایه از دروغ پردازی های رسانه ها، کیروش را تصمیم گیرنده اصلی در تمامی مسائل مربوط به تیم ملی معرفی کرده است.
جالب اینکه در اواخر تمرین امروز برخی از هواداران استقلال در خصوص تکذیب اظهارات «آنتونیو سیموئز» توسط وی در خصوص قرار گرفتن نام «مهدی رحمتی» در فهرست ۵۰ نفره تیم ملی فوتبال برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صحبت می کردند. رحمتی که امروز در تمرین استقلال در پست هافبک بازی کرد و تسلط خود را در بازی با توپ به نمایش گذاشت امیدوار است اتفاق خوب برایش بیفتد، اگرچه کی روشی که ما می شناسیم، تصمیمش را تغییر نمی دهد.
در تمرین امروز استقلال، «آندرانیک تیموریان» و «جواد نکونام» که برای شرکت در آیین انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا به مالزی سفر کرده است، غایب بودند.