تئو والکات فوروارد ۲۴ ساله آرسنال مطمئن است که می تواند دوباره به روزهای اوج فوتبالی اش بازگردد. او روز شنبه و در جریان بازی تیمش مقابل ساوثهمپتون برای دقایقی برای آرسنال بازی کرد.
او در نیمه دوم به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و در برد ۰-۲ تیمشمقابلساوثهمپتون سهیم شد. این بازی، اولین حضور او در ترکیب آرسنال بعد از ماه سپتامبر بود.
والکات معتقد است که زمان زیادی طول نمی کشد تااو به روزهای اوج بازگردد؛ به ویژه حالا که به میادین ورزشی بازگشته اند.
والکات در صحبت هایی به خبرنگاران گفت: «این چالشی است که پیش روی من قرار گرفته وتا قبل از این هم چند بار با چنین مسائلی روبرو شده بودم. این اصلا چیز تازه ای برای من نیست و می دانم که چطور باید با آن کنار بیایم. افراد فوق العاده ای در اطراف من هستند که می دانند که سطح فوتبالی من چقدر است. مطمئنم که خیلی زود به روزهای اوجم بازمی گردم.»
این بازیکن انگلیسی ادامه داد: «دوران مصدومیتم طولانی تر از آنچه فکر می کردم شد ولی خوب است که به ترکیب تیم بازگشته ام و درکنار این بازیکنان هستم و برای چنین تیم فوق العاده ای بازی می کنم. تماشای شیوه و سبک بازی آرسنال خیلی دلنشین است و در دوران دوری از میادین از بازیهای تیم لذت می بردم ولی هربازیکنی که مصدوم می شود می خواهد وارد زمین شده و برای تیمش بازی کند.»
بازی بعدی آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا و مقابل المپیک مارسی خواهد بود.