ملت ایران: محمد قاضی پس از پایان دیدار با ملوان در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره ی این دیدار گفت: خدا را شکر که تیم خوبی داریم. بازیکنان تلاش و زحمت زیادی می کشند و امیدوارم این تلاش ها به ثمر برسد.
مهاجم استقلال در مورد اینکه می گویند گلی که این تیم به ثمر رساند، آفساید بوده، تاکید کرد: فکر می کنم ما مستحق برد در این بازی بودیم مخصوصا در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم اما با توجه به شرایط بدنی در نیمه دوم نتوانستیم عملکرد ۴۵ دقیقه ابتدایی را داشته باشیم، امیدوارم در ادامه این روند بهتر شوند.
قاضی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا طلبش را از پرسپولیس دریافت کرده، گفت: قرار بوده جلسه ای در این باره برگزار کنیم و صحبت های لازم را انجام دهیم.
وی در مورد اینکه چه زمانی این موضوع مشخص خواهد شد، تصریح کرد: نمی دانم به هر حال من صبر می کنم در این چند روز صحبت خواهیم کرد، در مورد طلب من از پرسپولیس مسائلی را مطرح می کنیم. به هر حال این پول ها کم نیست، هر سال می گویند فوتبالیست ها میلیاردی می گیرند اما خیلی از پول های ما را باشگاه ها نمی دهند.

محمد قاضی در مورد اینکه گفته می شود از تیم های مختلفی پیشنهاد دارد و امیر قلعه نویی هم او را نمی خواهد، عنوان کرد: نمی دانم شما به دنبال چه چیزی هستید. منظورتان از این حرف چیست؟
قاضی در واکنش به اینکه او بازیکن سابق پرسپولیس است و برای دیدار این تیم مقابل پیشکسوتان میلان دعوتی از او نشده، خندید و رفت.