ملت ایران: استقلال آخرین دیدارش در نیم فصل را با پیروزی پشت سر گذاشت تا هم امتیاز با فولاد و پرسپولیس صدرنشین شود. امیر قلعه نویی پس از پایان این دیدار در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
درباره ی بازی:بازی طبیعتا آنچه مدنظرمان بود، نشد. طبیعی هم هست که وقتی تیمی در هفته های گذشته به چهار قسمت تقسیم شده، نتوانسته خوب تمرین کند. می خواستیم هفته پیش یک بازی دوستانه برگزار کنیم اما هر کاری کردیم به یازده نفر نرسیدیم. با شرایط فعلی باید خدا را شکر کنیم که توانسته ایم به نزدیکی صدرجدول برسیم. این همه بازی خارج از خانه با بازیکنان مصدوم را وقتی که کنار هم بگذاریم، می فهمیم که خدا ما را خیلی دوست داشته که توانسته ایم این گونه رقابت کنیم.
یا مصدوم داریم یا بازیکنان در اختیار تیم ملی هستند و برخی اوقات اصلا بازیکنانم را نمی بینم. همه این ها را وقتی کنار هم بگذاریم نشان می دهد که خدا ما را دوست داشته که تا اینجای جدول بالا آمده ایم.
بازی ملوان:ملوان تیم خوبی است ولی ما را دچار مشکل نکرد و فقط در یک صحنه خطرساز ظاهر شد. البته باز هم تاکید می کنم که بازیکنانم خسته بودند و در شرایط آرمانی نبودند. هر چند ملوان هم می توانست به گل برسد.
بازیکنان جدید در نیم فصل دوم و مشکلات مالی:مشکل مالی که از قدیم بوده است. بازیکنان جدیدی که گرفته ایم، خوب هستند اما سه جلسه بیشتر با ما تمرین نکرده اند. در هفته گذشته ترکیب مان کامل نشد که با هم تمرین کنیم. هر جلسه تعدادی غایب داشتیم. امیدوارم تیم ملی این بازیکنان را در اختیار ما قرار دهد تا در مدت باقی مانده تا شروع نیم فصل دوم به هماهنگی کامل برسیم.
بازیکن خارجی که چند هفته دیگر به ما اضافه می شود اما آن دفاع راستی که قرار است بگیریم ظرف چند روز آینده می آید.
دیدار با وزیر ورزش:خوشحالم در دولت جدید ورزش و جوانان صاحب وزیر شد. جلسه من در رابطه با مسایل کلان ورزش بود و شاید فقط قسمت آخرش مربوط به استقلال بود، نگاه ایشان اجرایی و دانشگاهی است و گودرزی گفت نگاهش ورزش معرفتی است و در ۸ سال گذشته ترور شخصیت باب شد و برای آبروی آدم ارزش قائل نشدند. این را همه جا می شد دید. با حرف هایی که وزیر ورزش زد این نشان می دهد نگاه گودرزی به ورزش خوب است و آن رویه را دنبال نمی کند، او در نهایت قول داد به استقلال و پرسپولیس به عنوان سرمایه ملی نگاه ویژه داشته باشد و مشکل این دو تیم را حل کند.