بعد از تساوی ۱-۱ میلان مقابل جنوا، هواداران عصبانی روسونری که از حال و روز تیمشان رضایت ندارند، مانع از خروج بازیکنان این تیم از سن سیرو شدند.
با این تساوی تیم ماسیمیلیانو الگری در رده یازدهم جدول سری آ قرار دارد. این تساوی در شرایطی رقم خورد که میلان دردقیقه ۴ بازی از حریف پیش افتاد ولی آنها گلی را از تیم میهمان دریافت کردند و بازی به تساوی کشیده شد. هواداران روسونری در جریان این بازی امیدوار بودند که بازیکنان تیمشان بتوانند دروازه جنوا را باز کرده و سه امتیاز بازی را باز کنند. اما عملکرد خیره کننده دروازه بان حریف مانع از بازشدن مجدد دروازه اش شد و او حتی پنالتی دقیقه ۳۶ ماریو بالوتلی را نیز مهار کرد.
بعد از اتمام این بازی، هواداران افراطی میلان که در قوس جنوبی مستقر هستند، درای خروجی ورزشگاه را مسدود کرده و خواهان دیدار با بازیکنان تیم و الگری بودند تا به بررسی مشکلات موجود بپردازند.
سخنگوی هواداران افراطی میلان در صحبت هایی به خبرنگاران گفت:«این بازیکنان معنای فداکاری را نمی دانند. آنها پولهای زیادی می گیرند و هواداران می خواهند که این بازیکنان برای ما تلاش کنند.»
دربازیهای اخیر میلان هواداران بارها پلاکاردهای اعتراض آمیزی را به ورزشگاه آورده بودند. بعد از این جنجال ها بود که بالوتلی قصد داشت تا به صورت داوطلبانه برای آرام کردن شرایط به سمت این هواداران خشمگین برود ولی نیروهای امنیتی ورزشگاه مانع از این کار شدند و جلوی کاکا و کریستین آبیاتی، دروازه بان میلان که می خواستند با ۳۰۰ هوادار خشمگین حرف بزنند را گرفتند.
البته با گذشت زمان این مشکل حل شد وبازیکنان توانستند از ورزشگاه خارج شوند.