در این نشست درباره نقل و انتقالات، میزان پرداختی ها به اعضای تیم و همچنین سایر برنامه های تیم فوتبال پرسپولیس مباحثی مطرح شده و تصمیماتی اتخاذ شد.
محمد رویانیان درباره این جلسه گفت: «نشست بسیار خوبی بود و ما درباره مسائل مختلف با یکدیگر گفتگو کرده و جوانب را بررسی کردیم. این نشست ها می تواند خروجی های بسیار خوبی داشته باشد و بسیاری از مشکلات را حل و فصل کند. ما درباره نقل و انتقالات با یکدیگر صحبت کردیم و اینکه درباره جدایی یکی، دو بازیکن دیگر چه تصمیماتی اتخاذ شود. یکی از مباحثاین جلسه میزان پرداختی ها به بازیکنان و چگونگی پرداخت به اعضای تیم بود. در این باره همه جوانب را بررسی کردیم.»
وی افزود: «آقای دایی قبل از شروع فصل و زمانی که تیم را می بستند، نقطه نظراتی داشتند و سیاست هایی را مد نظر قرار داده بودند و جمع بندی آنها این بود که تیم براساس ترمیم نقاط ضعف، پرهیز از هیاهو و جوانگرایی بسته شود. ما نسبت به فصل گذشته کاهش هزینه قابل توجهیداشتیم. آقای دایی واقعا قبل از شروع فصل هوشیارانه عمل کرده و تیم را به گونه ای بسته اند که ماحصل آن صدرنشینی پرسپولیس و بازگشت تیم به روزهای اوج بود. در جلسه امروز نیز آقای دایی نقطه نظرات و دیدگاه هایی داشتند و در مجموع به آینده تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم امیدوارتر شدم.»
رویانیان گفت: «دایی توانسته تیم را به خوبی مدیریت کرده و مجموعه ای بسازد که نوید موفقیت می دهد. پرسپولیس راهش را پیدا کرده و جا دارد از حمایت همه جانبه هواداران که در نیم فصل اول مثل کوه پشت تیم بودند و حمایت های خود را تا دقیقه ۹۰ از تیم دریغ نکردند، تقدیر و تشکر کنیم.»
وی در پایان گفت: «بنده امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیبس بتواند شروع موفقی در نیم فصل دوم داشته و بازی پرسپولیس با تراکتورسازی با حضور دوستداران تیم تراکتورسازی یکی از بازی های جذاب و البته بدون حاشیه این فصل باشد. هر دو تیم فوتبالی رو به جلو و هجومی را برگزار می کنند و چشم به امتیازات این بازی دارند و این، نوید برگزاری یک بازی تماشایی را می دهد.»