ملت ایران: ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، شایعات اخیر در مورد احتمال فروش رامیرس را رد کرد و تاکید کرد که این بازیکن باارزش تر از آن است که بخواهند به فروش او فکر کنند.
گفته می شود این ملی برزیلی که در سال ۲۰۱۰ از بنفیکا به چلسی پیوست، مورد توجه باشگاه های رئال مادرید و بارسلونا قرار دارد.
با این وجود، مورینیو تاکید کرد که رامیرس فروشی نیست؛ حتی اگر پیشنهاد قابل توجهی برای او ارائه شود.
او در گفتگو با خبرنگاران، در پاسخ به این سوال که رامیرس را به چه قیمتی می فروشند، گفت: " به هیچ قیمتی.
در بازار هیچ قیمتی نمی توان برای رامیرس تعیین کرد. اینکه باشگاه های دیگر به دنبال او هستند، من را اذیت نمی کند اما تا آنجا که به چلسی مربوط است، هیچ قیمتی برای فروش رامیرس وجود ندارد. "
مورینیو همچنین در مورد تیبو کورتوا، دروازه بان جوان این باشگاه که به طور قرضی برای اتلتیکو مادرید بازی می کند، صحبت کرد و گفت: " در حال حاضر ما در شرایط خوبی قرار داریم. بار دیگر تاکید می کنم زیرا ما بهترین دروازه بان جهان را در یک سن مناسب دراختیار داریم.
وقتی فن درسار از فولام به منچستریونایتد رفت، از حالای پترچک مسن تر بود و مدتی طولانی در آن باشگاه ماند. پس این بهترین سن برای یک دروازه بان است.
کورتوا بی تردید بهترین دروازه بان جون دنیاست و تا دو سال دیگر با ما قرارداد دارد. ما کنترل شرایط را در دست داریم.
هر اتفاقی در آینده بخواهد رخ بدهد، به چلسی بستگی دارد. باشگاهی که بخواهد او را بخرد، کار دشواری در پیش دارد. باشگاهی که او را به طور قرضی بخواهد هم کار سختی دارد.
ما چه می خواهیم؟ خودش، خانواده اش و مدیر برنامه هایش می دانند که ما به دنبال چه هستیم. "