ملت ایران: مهدی تاج امروز در حاشیه کنفرانس خبری سازمان لیگ، درباره بازی ستاره های فوتبال پرسپولیس و میلان گفت: «این مسابقه یک امکان خوبی است و برای اینکه بازی خوبی از کار در بیاید تمام تلاش خودمان را می کنیم تا این دیدار در شرایطی مطلوب و منظم برگزار شود.مهم است که در جریان این بازی، اتفاقاتی روی ندهد که برای ایتالیایی ها سوال برانگیز شود. در صحبت هایی هم که با آقایان رویانیان و منتقمی داشتیم، تصمیم گرفته شد که افراد متفرقه در کنار زمین و روی پیست نباشند و فقط مسوولان برگزاری مسابقه چنین مجوزی خواهند داشت.»
وی ادامه داد: «این بازی مثل بازی های لیگ برتر انجام می شود. حداکثر افراد حاضر روی نیمکت متناسب با ظرفیت موجود خواهد بود. البته باشگاه پرسپولیس در نظر دارد که دو تیم را دو نیمه به میلان بفرستد که مانعی وجود ندارد و با توجه به غیر رسمی بودن مسابقه مقرر شد تعداد تعویض ها تا حداکثر ظرفیت استاندارد یعنی ۶ نفر باشد.»
رئیس سازمان لیگ حرفه ای ایران در پایان درباره ساعت برگزاری مسابقه گفت: «در حال حاضر همان زمان اعلام شده برای برگزاری بازی مد نظر است ولی در حال بررسی هستیم تا ببینیم اگر برگزاری بازی بعد از اذان مغرب با استقبال بیشتر علاقمندان و تماشاگران مواجه می شود، این کار را انجام بدهیم.»