ملت ایران: امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری پیش از بازی استقلال و ملوان عنوان کرد تیمش به دنبال باز پس گیری صدر جدول است.
تبریک به ورزش
خوشحالم بعد از ۱۰۰ روز ورزش و جوانان هم صاحب وزیر شد. با شناختی که از گودرزی دارم که از اساتید دانشگاه است و همین طور انتخاب هایی که انجام داده، فکر می کنم ورزش به سمت آرامش پیش می رود. گودرزی با برنامه آمده و امیدوارم ورزش با حضور او جایگاه بهتری پیدا کند.
۴ بخش بودیم
شرایط خاص خودمان را داریم. تیم ما به چهار بخش تقسیم شده بود. عده ای در خدمت تیم ملی بودند. بخش دوم به تیم زیر ۲۲ سال رفتند. تعدادی از بازیکنان مصدوم بودند و برخی هم با ما تمرین می کردند. استقلال تازه از دیروز تیمش جمع شد. با این حال چند امیدواری داریم. اول اینکه نفرات خوبی را جذب کردیم و دنبال این هستیم تا بازیکنان خوب دیگری را هم بگیریم که در آینده دچار کمبود نشویم. امیدواری دوم ما پیگیری وضعیت مصدومانمان است که باید از کادر تیم ملی تشکر کنم. نیکو، مربی بدنساز تیم ملی در تهران ماند و با چند بازیکن مصدوم ما یعنی هاشم بیگ زاده و خسرو حیدری کار کرد تا هرچه زودتر به آمادگی برسند. اگرچه این دو بازیکن در دو بازی آینده استقلال نمی توانند به ما کمک کنند.
سه امتیاز برای مان اهمیت دارد
ملوان تیم خوب، جوان و باتجربه ای است که در بازی های گذشته نتایج نسبتا خوبی گرفته است. آنها قطعا در ورزشگاه آزادی انگیزه بالایی خواهند داشت. از طرفی تیم استقلال هم برای اینکه از صدر جدول فاصله نگیرد، برای برد به میدان می رود. استقلال دو هفته آن طور که می خواست تمرین نکرده و از نظر من هنوز با آن استقلالی که مد نظرم است فاصله داریم. البته مطمئن هستم روز به روز بهتر می شویم و قطعا جزو کاندیدای قهرمانی لیگ امسال خواهیم بود. در بازی با ملوان سه امتیاز مسابقه برای ما اهمیت زیادی دارد که امیدوارم ببریم و دوباره به صدر جدول برگردیم. می دانیم ملوان، مربی حرفه ای و بازیکنان خوبی دارد اما تمام تلاش مان را برای برد خواهیم کرد.