ملت ایران: استقلال تهران در حالی فردا به مصاف ملوان بندرانزلی خواهد رفت که در صورت پیروزی با گل آوراژ بالای ۲ گل مقابل این تیم خواهد توانست به مقام قهرمانی نیم فصل بازی ها برسد. میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال در خصوص شرایط این تیم پیش از آخرین بازی نیم فصل اول بازی ها به " گل " گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد. البته ما یک سری مصدوم داشتیم و یک سری دیگر از نفرات مان در اردوی تیم ملی بودند و حالا همه به تیم اضافه شدند و در این چند تمرین آخر تمام سعی مان را کردیم که تیم دوباره به همان هماهنگی مدنظر کادرفنی برسد. برای بازی با ملوان هم باید بگویم که هدف ما کسب سه امتیاز این بازی است و تلاش می کنیم تا در آخرین بازی نیم فصل به این مهم برسیم.
وی افزود: برای این بازی البته هاشم بیک زاده نمی تواند تیم را همراهی کند ولی خسرو حیدری که چند روزی است به ترکیب تیم اضافه شده، شرایط خوبی دارد و باید دید نظر کادرفنی برای استفاده از او چه خواهد بود.
سرپرست استقلال در خصوص وضعیت ساموئل هم گفت: این بازیکن با هماهنگی کامل با ما به انگلیس سفر کرده بود و تا آنجا که من شخصا با خودش صحبت کردم، گفته که در طول سفر به انگلستان تمرینات اختصاصی را داشته و از شرایط ایده آل آمادگی به هیچ وجه دور نیست.
ماجدی در آخر نیز با اشاره به وضعیت پژمان منتظری ادامه داد: پژمان یک بازیکن حرفه ای با افکار و رفتار حرفه ای است. او روز پنج شنبه و دیروز هم سر تمرین حاضر شد. به هر حال خود او باید در مورد وضعیت خودش تصمیم بگیرد ولی باید این را هم بگویم که باشگاه استقلال به جدایی او راضی نیست و ما امیدواریم که در نهایت او تا آخر فصل در کنار استقلال بماند