متسو در یک قدمی پرسپولیس

برونو متسو سرمربی مشهور فرانسوی در حال حاضر در تهران است.

به گزارش سایت ملت ایران به نقل از گل متسو که برای مذاکره با پرسپولیس به تهران آمده است که برگ برنده اصلی رویانیان در فصل نقل و انتقالات است. مربی‌ای با سابقه کاری موجه در منطقه خلیج فارس که البته مقابل تیم‌های ایرانی شکست‌های زیادی را تحمل کرده است اما به نظر برای محبوبیت در پرسپولیس همه چیز را در اختیار دارد از تیپ و قیافه جذاب تا کارنامه نسبتا مناسب.
متسو که در جام جهانی ۲۰۰۲ با شگفتی‌آفرینی سنگال و حذف فرانسه در فوتبال جهان مطرح شد پس از این موفقیت به منطقه خلیج فارس آمد و سال‌ها در تیم‌های مختلف امارات و قطر به کار مشغول شد.

او سرمربی ۲ تیم ملی امارات و قطر بوده و با العین فاتح لیگ قهرمانان آسیا شده است. متسو در آخرین تجربه کاری از تیم الغرافه اخراج شد و جای خود را به سیلاس برزیلی داد.
این مربی فرانسوی که شهرت خوبی در بین هواداران فوتبال ایران دارد قبلا با تیم امارات مغلوب تیم ملی ایران با مربیگری علی دایی شده است. اما او این‌بار دایی را در کورس مربیگری برای پرسپولیس شکست داد.
متسو که مدتی است در حوزه قطر و امارات نتایج خوبی کسب نکرده امیدوار است در پرسپولیس بدرخشد. این مربی با رقمی بالای یک میلیون دلار به ایران آمده و ظاهرا رویانیان قبل از گفت‌وگو با او از یک بازیکن ایرانی که سابقه همکاری با وی را دارد درباره وی استعلام گرفته است.
با اخباری که از باشگاه پرسپولیس بیرون می آید باید کار متسو را تمام شده دانست. پس بی ین ونیو(خوش آمدی) موسیو متسو!