ملت ایران: گواران لاوره هافبک تیم استقلال که مدت زمان بازی اش برای این تیم به ۹۰ دقیقه هم نرسید این روزها با اتفاقات جالبی دست و پنجه نرم می کند که تنها و تنها می تواند در کشورمان شاهدش باشد.
لاوره که این روزها به تمرین استقلال راه داده نمی شود و پاسپورتش نیز از طرف باشگاه ضبط شده برای حل مشکلش پای به سفارت گذاشته است
گویا قضیه از این قرار بوده است که در تمرین امروز لاوره به همراه مدیر برنامه هایش با مسئولان باشگاه درباره فسخ قراردادش جلسه داشته اند که به وی گفته می شود در ابتدا باید توافق نامه ای را امضا کند تا باشگاه وی را به عنوان بازیکن آزاد اعلام کند. البته در این وسط فعلا پولی نیز وجود ندارد و لاوره باید مقداری از قرارداد ۲۰۰ هزار دلاری اش را نیز تخفیف بدهد و سپس هر وقت به باشگاه پول رسید باقی مانده ی پول این بازیکن به وی داده شود. توافق نامه نیز برای این موضوع است که این بازیکن حق شکایت از باشگاه به فیفا را نداشته باشد تا دردسر جدیدی برای مجموعه ی استقلال ایجاد نشود(!)
پس از این پیشنهاد استقلالی ها, لاوره این توافق نامه را نمی پذیرد و در عوض به وی گفته می شود پاسپورتش را پس نخواهند داد.
هم چنین مهلت هتل این بازیکن نیز پایان یافته است و وی مانند ابتدای حضورش در ایران سرگردان, مشغول به تهران گردی است و باشگاه نیز پول هتل را نمی دهد.
پس از این اتفاقات بازیکن صربستانی چاره ی کار را حرکت به سمت سفارت کشورش دانسته و در آنجا به آقای سفیر اعلام می کند استقلالی ها پاسپورت وی را گرفته اند و پول هایش نیز به اتمام رسیده و مهلت محل اقامتش نیز تمام شده و به نوعی در اینجا گیر افتاده است
سفیر صربستان نیز مشغول پیدا کردن شماره ی تماس کفاشیان می شود تا بتواند با میانجی گری وی این مشکل را حل کند.
این تمام اتفاقاتی است که برای این صربستانی نگون بخت افتاده است و باید منتظر ماند و دید سرانجام کار این بازیکن چه خواهد شد؟! آیا وضعیت او نیز به خوردن آب و نون بربری خواهد رسید؟!