ملت ایران: پس از از انتشار خبر عقب افتادن قسط خلعتبری از سوی سایت گل، حالا وکیل حسین هدایتی دولابی می گوید این وظیفه هدایتی نیست که مابقی اقساط را بدهد! او در نامه ای که به یکی از خبرگزاری ها داده در این باره حرف های جالبی را بیان کرده است. گویا اقای رویانیان در این مسئله به اندازه کافی قدرشناس نبودند و همین مسئله موجب شده که هدایتی از پرداخت پول منصرف شود!البته این برای بار اول نیست که هدایتی از وسط های کار کنار می کشد.اما برسیم به قسمت هایی از صحبت های وکیل هدایتی.
هم پول بدهیم هم فحش بشویم؟
درباره ماجرای خلعتبری، آقای هدایتی به احترام دایی، پروین و هواداران پرسپولیس پذیرفت که هزینه انتقال این بازیکن به ایران را پرداخت و از حضور یک بازیکن در لیگی با نام جعلی در امارات جلوگیری کند. همان زمان که قسط اول از سوی وی پرداخت شد هجمه های زیادی علیه آقای هدایتی حتی در برنامه های زنده تلویزیونی به راه افتاد و در آن زمان پس از دریافت پول هیچ کدام از مسئولان پرسپولیس دفاع شایسته ای در قبال این مسائل از آقای هدایتی نکردند. حال سوال اینجاست آیا با پرداخت قسط دوم بار دیگر این هجمه ها راه نمی افتاد؟
داستان دوست مشترک
چندی پیش رویانیان در دفتر یکی از دوستان مشترک که چند نفر دیگر هم حضور داشتند آقای هدایتی را دید و گفت که در پرداخت قسط دوم خلعتبری احتمالا مشکل خواهم داشت. آقای هدایتی به رویانیان گفت دوست مشترکمان پولدارتر است و از او بخواهید که چنین کاری انجام دهد اما آن دوست گفت دلیلی ندارد در فوتبال خرج کنم. هدایتی هم به رویانیان گفت در موقعیت مناسبی در این باره صحبت می کنیم و اکنون زمان مناسبی برای این کار نیست.
وظیفه ما نیست
برای ما جالب است که خیلی از دوستان این هدیه و لطف هدایتی را به عنوان وظیفه برداشت کرده اند و انتظار دارند در باشگاهی که مدیرعامل دارد او هزینه ها را پرداخت کند. جالب است باشگاهی که هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل آن از درآمدزایی های مختلف صحبت می کنند هنوز هم وظیفه آقای هدایتی می داند که به آنها کمک کند. اگر ایشان تاکنون این کار را انجام داده به خاطر دایی، پروین و هواداران بود اما نمی دانستیم این موضوع برای ایشان حکم وظیفه و اجبار را پیدا می کند. ضمن اینکه برای کمک گرفتن آقایان باید مراجعه می کردند هرچند هیچ قراری برای کمک کردن نبود و تماسی هم با آقای هدایتی گرفته نشده است و اگر منتظر هستند او برای کمک به دفتر و منزلشان برود ایشان اعلام کرده اند شرمنده هستند. لازم به ذکر است از زمانی که آقای هدایتی از فوتبال بیرون آمده با خیالی آسوده تر زندگی می کند و به همین دلیل بارها اعلام کرده به فوتبال باز نمی گردد. ایشان اکنون خوشحال است که فدراسیون هایی که به آنها کمک می کند موفقیت هایی را به دست می آورند.
توضیح: عجمان به شدت به دنبال پولش است و با این اوصاف اگر باشگاه پرسپولیس نتواند منبع مالی جدیدی را کشف کند ان وقت یک شکایت دیگر در انتظار قرمز هاست. شکایتی که شاید منجر به محروم شدن خلعتبری از سوی فیفا شود.