ملت ایران: محمد رویانیان درباره نقل و انتقال بازیکنان بین باشگاه ذوب آهن و پرسپولیس گفت: «باشگاه ذوب آهن از مدت ها پیش درخواست جذب محمدرضا خانزاده را داده بود. ما با انتقال این مدافع ملی پوش و با استعداد موافق نبودیم. پس از آن مذاکراتی انجام شد برای معاوضه محسن مسلمان و میلاد غریبی. ما به اصفهان رفتیم و میهمان باشگاه ذوب آهن و آقای آذری بودیم. در آنجا مذاکرات انجام شد و توافقات ابتدایی به دست آمد. پس از آن در تهران با یکدیگر مذاکره کردیم و همه چیز نهایی شده بود اما خبرهایی منتشر می شد مبنی بر اینکه باشگاه های دیگر خواهان مسلمان شده اند و این کمی هواداران را نگران کرده بود اما ما مطمئن بودیم که این انتقال انجام خواهد شد چرا که به قول و قراری که با باشگاه ذوب آهن و بازیکن داشتیم اطمینان کرده بودیم و این اطمینان با توجه به علاقه مندی مسلمان به پرسپولیس و خصوصیات آقای آذری بی دلیل نبود.»
وی ادامه داد: «باید بگویم محمد رضا خانزاده مدافع ملی پوش ما در بحثمعاوضه بازیکنان نقشی نداشته و او بر اساس درخواست جداگانه به تیم فوتبال ذوب آهن منتقل شده اما مسلمان و غریبی با یکدیگر معاوضه شده اند. خانزاده و غریبی دو سرمایه گرانقدر باشگاه پرسپولیس هستند که ما با انتقال قرضی آنها موافقت کرده ایم. آقای غریبی در ذوب آهن فرصت بازی خواهند داشت و چون با ما قرارداد دارند پس از پایان فصل تحت قرارداد با پرسپولیس خواهند بود. همچنین آقای خانزاده دیدگاه ها و نظراتی داشت که آقای آذری با ایشان مفصل صحبت کردند وایشان موافقت خود را با پیوستن قرضی به ذوب آهن اعلام داشت. به هر حال هواداران در طی یکی دو فصل اخیر همواره خواهان جذب مسلمان بودند و در این میان آقای دایی سرمربی محترم پرسپولیس در لیست نقل و انتقالات نیم فصل خود خواهان جذب این بازیکن توانمند شده بودند. ما خوشحالیم که به خواسته سرمربی تیم عمل کردیم و هواداران هم بازیکنی که دوست داشتند به پرسپولیس بیاید را از این پس در تیم محبوب خود خواهند دید.»
محمد رویانیان درباره سایر نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در نیم فصل گفت: «برخی باشگاه ها خواستار برخی بازیکنان ما شده اند که ما نظرات سرمربی تیم را در این باره و این که کدام بازیکنان را حفظ کنیم دریافت کرده ایم و بر اساس سیاست ها و خواسته های سرمربی تیم برای جذب بازیکنان اقدام خواهیم کرد. همچنین ما یک بازیکن دیگر نیز جذب خواهیم کرد.»