علی پروین در اولین جلسه انتخاب تیم ستارگان پرسپولیس پس از اطلاع از نظرات و دیدگاه های محمد رویانیان و اقدامات انجام شده برای برگزاری این بازی اظهار داشت: همه این هایی که در جلسه امروز حضور یافته اند یا همبازی بنده بوده اند یا شاگردم، به هر حال ما سال ها و دهه های مختلفی در پرسپولیس بوده ایم و سلیقه ها و ذهنیت های همه را می دانیم. بدون تعارف باید بگویم بین خیلی ها اختلافاتی وجود دارد که اتفاقا تصور می کنم که این بازی می تواند بهانه ای باشد برای رفع کدورت ها و همدلی هرچه بیشتر در خانواده بزرگ پرسپولیس. به هر حال قرار است یک تیم از بین پیشکسوتان انتخاب شود و به قول آقای رویانیان می توانیم نفرات بیشتری را دعوت کنیم اما در نهایت مگر چند نفر را می توانیم به عنوان کادر فنی و بازیکنان انتخاب کنیم؟ ما باید نظرات همه را دریافت کنیم و فرمول هایی را در نظر بگیریم تا حرمت ها و احترام ها حفظ شود.
پیشکسوت پرسپولیس گفت: می توانیم در کنار همین کار خیلی از دلخوری ها و کدورت ها را بین این ها برطرف نماییم. فکر می کنم می توانیم چنین کارهایی را انجام دهیم. ما وظیفه داریم و برای انجام وظیفه خود تلاش می کنیم، حالا ممکن است برخی پیشنهادهای ما را بپذیرند و برخی نپذیرند. به قول قدیمی ها دنیا ۲ روز است و حیف است که بین اعضای خانواده پرسپولیس کدورت و دلخوری باشد. من مصاحبه کردم و گفتم تنها خوشحالی ام از برگزاری این بازی این است که می توانم شاگردان، مربیان، رفقا و دوستانم را که یک عمر در کنار آنها در پرسپولیس بوده ام ببینم و چند روز یا چند ساعتی کنار هم باشیم. ما باید دست به دست هم بدهیم و بهترین تصمیم ها را بگیریم. باید احترام و عزت همه را حفظ کنیم. حالا که باشگاه می خواهد یک کار خوب، به یاد ماندنی و قشنگ انجام دهد ما هم وظیفه داریم آنچه که به ذهن مان می رسد را انجام دهیم و برای هرچه بهتر برگزار شدن این بازی تلاش کنیم.
پروین در پایان تصریح کرد: از هواداران پرسپولیس نیز می خواهیم در این بازی که ستارگان مطرح میلان به تهران می آیند به استادیوم آزادی آمده و روز خاطره انگیز و خوبی را رقم بزنند. هواداران در مقاطع مهم و حساس همیشه در کنار باشگاه و تیم بوده اند و بنده امیدوارم از این بازی استقبال خوبی داشته باشند.