ملت ایران:باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه ای به میلان برنامه سفر اعضای تیم ستارگان میلان از زمان ورود به ایران تا خروج از کشور را اعلام خواهد کرد.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه به اتفاق حسینی مدیر روابط بین الملل پرسپولیس شب گذشته ضمن بازدید از ساختمان جدید باشگاه میلان که به مساحت ۹۰۰۰ متر مربع احداثشده است در نشست با دانیل ماسارو ستاره سابق آثمیلان و نماینده تیم ستارگان میلان و همچنین مائورو تاولا مدیر روابط بین الملل ضمن توافق درباره سفر تیم میلان درباره جوانب این سفر مذاکراتی داشتند. در این نشست دو نماینده میلان خواستار اعلام فاصله فرودگاه تا هتل، فاصله هتل تا ورزشگاه، نام استادیومی که بازی قرار است در آن برگزار شود و همچنین سایر اطلاعات جانبی شدند. میلانی ها همچنین پیرو مذاکرات و مکاتبات قبلی تاکید کردند یک برنامه بازدید از مراکز خیریه و همچنین گشت و گذار در شهر برای آنها در نظر گرفته شود.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه اطلاعاتی درباره این مسائل به آنها ارائه کرد و اعلام کرد باشگاه پرسپولیس برنامه سفر ستارگان میلان از زمان ورود به فرودگاه امام خمینی تا خروج از ایران را به طور مکتوب به آنها اعلام خواهد کرد.
سفر ستارگان میلان به تهران قطعی شده است و باشگاه پرسپولیس متعهد شده که تا پایان هفته جاری ۷۰ درصد مبلغ مورد توافق را پرداخت نماید. ستارگان میلان بخش قابل توجهی از مبالغ دریافتی را به یک موسسه خیریه در میلان اهدا خواهند کرد.