ملت ایران: پرویز مظلومی همه بازیکنان خود را برای این تمرین جمع و جور کرده بود تا برنامه های بدنسازی خود را به طور فشرده از همین تمرین با آن ها شروع کند. او تا جایی که می توانست نفس بازیکنان مس را به شماره انداخت تا بدن های آن ها بعد از چند روز تعطیلی حسابی شلاق بخورد.
کار با توپ در این تمرین کمتر در دستور کار تمرینی تیم مس قرار داشت و بازیکنان پس از یک ساعت و نیم تمرین کار خود را به پایان رساندند. نکته مشهود در این تمرین حضور بازیکن جدید برزیلی تیم مس بود که نرم تر از سایر بازیکنان به دویدن می پرداخت. قرار است این بازیکن ۲۸ ساله برزیلی با نام جونیور که در پست هافبک تهاجمی بازی می کند طی روزهای آتی در تمرینات مس بیشتر محک بخورد تا کادر فنی مس نظر نهایی خود را در رابطه با او اعلام کند.
همچنین از باشگاه مس خبر می رسد که کار مذاکره با بازیکنان جدید این تیم هم همچنان ادامه دارد و به گفته مقامات این تیم، کار عقد قرارداد با برخی از آن ها بعد از تعطیلات روزهای آتی انجام خواهد شد. بازیکنانی نظیر حاتمی، تامینی، آشوبی، سیفی، لوپز بازیکن سابق تراکتورسازی و قربانی ظاهرا به مس به شدت نزدیک شده اند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد آن ها برای نیم فصل دوم به مس خواهند آمد که البته باید صبر کرد و دید کار امضای قرارداد آن ها نهایتا چه زمانی قطعی خواهد شد.
هرچند هنوز خبری از لیست مازاد تیم مس هم نشده است ولی ظاهرا شیرازی، محمدی، جهانی، تیغ نورد و احتمالا سیف پناهی در این لیست قرار می گیرند. تیم مس همچنین فعلا برنامه ای برای برگزاری اردوی خارج از کرمان ندارد و مراحل آماده سازی این تیم در همین کرمان انجام می شود. بازیکنان مس عصر فردا در سالن بدنسازی آکادمی تربیت بدنی شرکت خواهند کرد تا تمرینات بدنسازی خود را پیگیری کنند.
همه هواداران مس امیدوارند که شروع دور جدید تمرینات این تیم نقطه آغازی باشد برای دمیدن یک هوای جدید در مس این فصل و رهایی این تیم با شروع نیم فصل دوم از قعر جدول و خطر سقوط به لیگ دسته یک.