ملت ایران: سرانجام اتفاقی که خیلی از قرمزها منتظرش بودند رخ داد. سایت رسمی پرسپولیس خبر داد که مسئولان دو باشگاه میلان و پرسپولیس به توافق نهایی برای انجام یک دیدار تدارکاتی بین پیشکسوتان شان رسیدند.
بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس ظهر امروز در هتل محل اقامت خود نشست مفصلی با دکتر قاضی نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان و کارلو باروسی مدیر شرکت میران(هماهنگ کننده بازی) داشتند. شرکت میران که پس از سفر رویانیان به ایتالیا تاسیس شده و نام این شرکت در بر گیرنده نام میلان و ایران است قرارداد تنظیم شده را پذیرفت و ساعت ۱۶ عصر امروز نشستی در ساختمان جدید باشگاه میلان برگزار شد. در این جلسه ۹۰ دقیقه ای بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس و حسینی با مائورو تاولا مدیر ارتباطات و بین الملل باشگاه آثمیلان و همچنین دانیل ماسارو ستاره اسبق این تیم مطرح ایتالیایی جلسه ای داشته و درباره برگزاری بازی با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند. در نهایت قراردادی بین باشگاه آثمیلان، شرکت میران و باشگاه پرسپولیس به امضا رسید. باشگاه پرسپولیس همچنین قرارداد جداگانه ای با شرکت میران امضا خواهد کرد. در این نشست تاولا مدیر امور بین الملل باشگاه آثمیلان نسبت به برگزاری هرچه بهتر این بازی تاکید کرده و خواستار هماهنگی های هرچه بیشتر بین دو باشگاه شد. دانیل ماسارو بازیکن اسبق آثمیلان که همچنان با این باشگاه در بخش های مختلف همکاری دارد نیز ابراز امیدواری کرد این بازی خیریه و به یادماندنی با شکوه هرچه تمام تر برگزار شده و حضور پررنگ هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی می تواند بر جذابیت های این بازی بیفزاید.
به این ترتیب پس از احمدرضا عابدزاده که با حضور بایرن مونیخ وداعی در خور نامش با فوتبال داشت حالا این فرصت برای مهدوی کیا پدید آمده تا خاطره تلخ بازی با سپاهان ر افراموش کند و در یک روز به یاد ماندنی از مستطیل سبز خداحافظی کند.