به گزارش ملت ایران به نقل از گل - این روزها بیشتر از هرچیز بحثحضور رضا نوروزی در پرسپولیس است اگرچه این بازیکن از سپاهان و تراکتور هم پیشنهاد رسمی و جدی دارد در همین رابطه با رضا که در کیش به سر می برد تماس گرفتین تا با خودش حرف بزنیم رضا نوروزی گفت: من که فعلاً برای استراحت به کیش آمده ام و فقط پیشنهاداتم را بررسی می کنم و به آینده فکر می کنم اما چیزی که برای من مهم است این است که دوست دارم خدا. ند در این تصمیم گیری به من کمک کند، بله من علاقه خودم را به پوشیدن پیراهن با ارزش پرسپولیس کتمان نمی کنم اما امیدوارم خدا هم برایم بخواهد.
نوروزی در ادامه گفت: از باشگاه سپاهان و تراکتور هم پیشنهاد دارم و پیش از هر چیز خوشحالم که این باشگاه های بزرگ و موفق در ایران به دنبال جذب من هستند اما گفتم فعلاً فقط فکر می کنم و همه چیز را به خداوند واگذار کرده ام تا او هر جایی که برایم صلاح است و باعثپیشرفتم می شود را انتخاب کند.
مهاجم گلزن نفت در پایان گفت: من اگر هم قرار باشد از نفت جدا شوم پیش از هرچیز این باشگاه نفت است که نعیین کننده است و این را هم دوست دارم بگویم که هیچوقت و هیچ زمانی زحمات آقای قنبرزاد ه را فراموش نمی کنم کسی که به من خیلی کمک کرد و همیشه خودم را مدیون او می دانم و هر جا که باشم خواستار موفقیت نفت هستم.