ملت ایران: شامگاه امروز سه شنبه، یکی از خبرگزاری ها در " خبری اختصاصی " مدعی شد باشگاه پرسپولیس از علی کریمی شکایت کرده است. بنا به نوشته انها علت شکایت مصاحبه کریمی پس از دیدار با استقلال بوده است. گویا شماره هشت سابق پرسپولیس گفته بود قصل قبل بیشتر از حقش از قرمزها پول گرفته است. از این رو باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی شکایت کرد تا پول اضافی را باز پس بگیرد!
اما چگونه ممکن است در باشگاهی مثل پرسپولیس که صف طلبکارانش کم از صف های طولانی گوشت، پشت در سردخانه ها، در دهه شصت ندارد یک بازیکن بیشتر از حقش پول بگیرد؟ پیرو همین موضوع سالار کیا توضیحاتی را داد و مشخص شد شکایتی در کار نیست بلکه آنها پیش پیش به کمیته انضباطی اعلام کردند بدهی ای به کریمی ندارند.
محمود سالارکیا معاون حقوقی باشگاه قرمزها در این مورد گفت: «با توجه به خبری که کمی اشتباه در آن وجود داشت، باید اعلام کنم ما از علی کریمی هیچ شکایتی نکرده و تصمیم به این کار را نداریم. فقط در نامه ای به کمیته انضباطی اعلام کردیم، پس از بررسی های لازم، ایشان طلبی از باشگاه پرسپولیس ندارد و این نامه را خدمت مسئولان کمیته انضباطی داده ایم.»
سالارکیا در پاسخ به سؤالی که آیا می خواهید در آینده از او شکایت کنید یا خیر، گفت: «ما فعلاً این تصمیم را نداریم و فقط جوابیه به کمیته انضباطی داده ایم که در جریان موضوع باشند. ایشان از ما طلبی طبق بررسی های لازم ندارد. از بحثشکایت نیز فعلاً خبری نیست.»
گویا کریمی در مصاحبه اش از افعال معکوس مدد جسته بود و منظورش این بود که هنوز از پرسپولیس طلب دارد.