ملت ایران: سه نفر از بازیکنان تیم ملی مصاحبه های کوتاهی را با سایت فدراسیون فوتبال انجام دادند و درباره شرایط تیم و بازی جمعه مقابل تایلند صحبت کردند.
رضا حقیقی: خوشبختانه تمرینات را به خوبی برگزار می کنیم و از امروز شرایط تیم ملی بهتر شده، چرا که تمامی بازیکنان به تیم اضافه شدند و ترکیب بازیکنان کامل شده است.در بازی روز جمعه همه با تمام وجود می جنگند و عزممان را جزم کرده تا با انجام یک بازی خوب و کسب امتیاز به ایران بازگردیم.
امیر حسین صادقی:بازیکنان تیم ملی همه آماده اند و هیچ مشکلی وجود ندارد و همگی خود را برای دیدار مقابل تایلند آماده می کنیم. فکر نمی کنم روز جمعه بازی سختی مقابل تایلند داشته باشیم، همانطور که در بازیهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نتیجه خوبی گرفتیم، مطمئنا در این بازیها نیز به دنبال نتیجه خوب هستیم.
حسین ماهینی: تایلند تیمی نیست که فوتبالش به ما برسد، آنها با تمام توان دفاع خواهند کرد و باید بتوانیم تایلند را شکست دهیم و برد مقابل تایلند ما را به جام ملت ها نزدیک تر می کند.: شرایط جسمی بازیکنان خوب است و در یک یا دو روز اول به دلیل اختلاف ساعت مشکل داشتیم که خوشبختانه با این شرایط وفق پیدا کردیم. همه لژیونرها به تیم اضافه شدند و تمرینات را به صورت جدی پیگیری می کنیم. تیم تایلند نسبت به بازی رفت تغییر زیادی نکرده و ان شاءالله با یک نتیجه خوب از زمین خارج می شویم.