پرسپولیس مقصد بعدی متسو

به گزارش ملت ایران به نقل از گل در حالی که باشگاه پرسپولیس از بازگشت مصطفی دنیزلی خبر داده است و این مربی ترک امروز یه تهران می آید اما در رسانه های عربی از حضور در ایران و پرسپولیس خبر داده اند.
به گزارش گل آنها از مذاکراتی خبر می دهند که در هفته گذشته ما بین نماینده پرسپولیس و برونو متسو صورت گرفته است و هر دو برا همکاری با یکدیگر به توافق رسیده اند اما تنها مشکل برای این همکاری مصطفی دنیزلی است. نماینده باشگاه پرسپولیس به متسو اطمینان داده است که در این هفته رابطه دنیزلی با پرسپولیس قطع می شود و آنها متسو را به عنوان سرمربی تیم معرفی خواهند کرد.

متسو نیز پذیرفته است تا چند روز برای اتمام قرارداد دنیزلی منتظر بماند. گفته می شود که نمایندگان پرسپولیس برای ملاقات با متسو از یک استقلالی کمک کرده اند و توانسته اند با او ملاقات کنند.
اسم متسوهمیشه در فوتبال ایران مطرح بوده است اما هیچ وقت این اتفاق به حقیقت تبدیل نشده است. دقایقی بعد از انتشار این خبر یکی از مسئولان پرسپولیس تایید کرد که مذاکره با متسو حقیقت دارد و او نزدیکترین گزینه به نیمکت پرسپولیس است. البته همچنان بازی دست دنیزلی است اما مدیران پرسپولیس دیگر از استخدام مصطفی نا امیدند.