ملت ایران: دادگاهی در شهر لیسبون، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران را به پرداخت ۱۵هزار یورو جریمه(۶۰ میلیون تومان) محکوم کرد.
این اتفاق پس از آن رخ داد که کی روش پس از تکذیب مصاحبه اش با نشریه ویکلی سان نقل قول منتشر شده از سوی خود را تکذیب کرد و آن را ساخته ذهن خبرنگار مربوطه دانست. کی روش در این مصاحبه از فدراسیون فوتبال پرتغال انتقاد کرده و مسوولان این نهاد فوتبالی را به مسائلی متهم کرده بود.
اما با شکایت پدرو فونسکا خبرنگار ویکلی سان ضمن طرح شکایت از کی روش مدارک این گفت وگو را به دادگاه ارائه کرد تا سرمربی تیم ملی ایران متهم شود به این روزنامه نگار تهمت زده است.
دادگاه شهر لیسبون حالا کی روش را به پرتغال غرامت ۱۵هزاریورویی به این روزنامه نگار محکوم کرده است. فونسکا پس از اعلام رای دادگاه در مصاحبه ای اعلام کرده: من می خواستم ثابت کنم که عین حرف های کی روش را منتشر کردم. امروز خوشحالم که مشخص شد حق با من است.
مجادله روزنامه نگاران و چهره های مشهور بی پایان است و البته برای کی روش(ایرانی و پرتغالی و اسپانیایی) فرقی ندارد او چندان علاقمند به خبرنگار جماعت نیست مگر آنهایی که سوال های مورد علاقه او را از وی می پرسند…