ملت ایران: روز گذشته وقتی دوربین های تلویزیونی روی نیمکت نشینان پرسپولیس زوم شد یکی از بین بقیه با اخم های در هم رفته مشغول تماشای بازی بود.
قاسم دهنوی که با هزار جار و جنجال از سپاهان جدا شد و به پرسپولیس آمد حالا طعم نیمکت نشینی را چشیده و ظاهرا نمی تواند با این مسائل کنار بیاید. او که بعد از نیمکت نشینی های دو هفته اخیر سعی داشته با اعتراض هایی غیر مستقیم و خفیف ناراحتی اش را از این مساله نشان دهد حالا بدجوری موقعیت خود را در خطر می بیند و شرایط جالبی به لحاظ روحی ندارد.
دهنوی که به عنوان یک بازیکن ملی پوش به پرسپولیس آمد از زمانی که در جمع سرخ ها حاضر شده به تیم ملی دعوت نشده و هر روز بیشتر از قبل از دید کی روش دور می شود.
دهنوی که در بازی های ابتدای فصل جزو یاران اصلی دایی بود حتی تعویض هم نمی شد طی سه هفته اخیر یک نیمکت نشین فیکس بوده است. او که در یازده بازی ابتدایی تیمش فیکس بود و تنها در دقایق پایانی دربی تعویض شد برای دومین بار مقابل سپاهان تعویض شد اما هفته بعد از آن مقابل فجر اصلا به میدان نرفت. دهنوی در دیدار با صبا دوباره در ترکیب اصلی قرار گرفت اما اولین تعویضی تیمش بود.
اما دوران تاریک نیمکت نشینی از هفته سیزدهم و دیدار مقابل داماش شروع شد. او در این دیدار و مسابقه بعد از آن مقابل راه آهن تنها در ربع پایانی مسابقه به میدان رفت و در نهایت مقابل استقلال خوزستان حتی یک دقیقه هم بازی نکرد تا شرایط برای این بازیکن دشوار شود.
حال باید دید دهنوی که تحت تاثیر شرایط بهم می ریزد در نیم فصل دوم چه سرنوشیتی خواهد داشت و آیا دایی باز هم کفشگری را به او ترجیح می دهد یا دهنوی جای از دست رفته اش را پس می گیرد