ملت ایران: میلاد میداودی بعد از گذشت یک سال به ورزشگاه آزادی می آید تا روبروی بهترین خط دفاعی لیگ سیزدهم قرار بگیرد.
آخرین بار فریاد واویلا - واویلای هواداران استقلال تهران برای تشویق میداودی در ورزشگاه آزادی به حدود یک سال پیش بازمی گردد که این بازیکن در بازی عقب افتاده استقلال و پیکان، دروازه تیم سابق ویسی را گشود. بازیکنی که در مدت زمان حضورش در جمع آبی پوشان پایتخت محبوبیت خاصی بین هواداران استقلال پیدا کرده بود، این بار با لباس استقلال خوزستان به تهران می آید تا شاید با سومین تیمی که نام استقلال را یدک می کشد، دروازه سرخ پوشان پایتخت را باز کند.
به یاد ماندنی ترین گل میلاد به پرسپولیس، ضربه کاشته استثنایی اش در اهواز بود که حکم باخت پرسپولیس و سپس اخراج زلاتکو کرانچار را امضاء کرد. میداودی با آن گل در واقع باعثشد تا حبیب کاشانی مدیرعامل وقت پرسپولیس، علی دایی را برای اولین بار سرمربی این تیم پرطرفدار کند.
شماره ۱۰ جذاب استقلال خوزستان با وجودی که مسئولیت ضربات آزاد و پنالتی های تیمش به ایمان مبعلی سپرده شده، بهترین گلزن آبی پوشان جنوب در نیم فصل اول بوده است. این مهاجم ۲۸ ساله که به روزهای خوب قبل از مصدومیت طولانی اش نزدیک می شود، در سال های گذشته با پیراهن دو تیم استقلال اهواز و تهران در ورزشگاه آزادی به پرسپولیس گل زده است و حالا می خواهد با استقلال خوزستان نیز فاتح دروازه قرمزها باشد.
پیش از میلاد، همبازی سابقش اسماعیل شریفات نیز توانسته با پیراهن ۲ تیم استقلال اهواز و تهران در آزادی به پرسپولیس گل بزند و میداودی می خواهد با گلزنی در بازی عصر چهارشنبه، تنها استقلالی ایران باشد که با پیراهن ۳ استقلال دروازه پرسپولیس را گشوده است. اگر میلاد با عبور از بهترین خط دفاع لیگ موفق به این کار شود، اندک هواداران جنوبی که به ورزشگاه آزادی می روند، فریاد واویلا - واویلا میلاد میداودی را سر می هند.