ملت ایران:علی داییدر نشست خبری پیش از بازی با استقلال, سرحال حاضر شد و ضمن عذرخواهی بابت تاخیرش گفت: فردا یکی از سخت ترین بازی های پرسپولیس برگزار می شود. با توجه به حساسیت مسابقه بازی بسیار سختی برای ما و استقلال خواهد بود.
انگیزه تیم استقلال:من با اعتقادی که به بازیکنانم دارم و روحیه و انگیزه ای که آنها دارند قطعاً می خواهیم سه امتیاز را بگیریم. استقلال تیم خیلی خوبی است ما به بازی قبلی آنها نگاه نمی کنیم و آنها را آنالیز کرده ایم. این تیم ها همواره مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه زیادی دارند و بالاتر از حد توانشان بازی می کنند ما هم برای این بازی کاملاً آماده هستیم.
پیروزی در تمام دیدارهای خانگی در نیم فصل: ما وظیفه خودمان می دانیم که نتیجه بگیریم و به تیم های دیگر کاری نداریم تمام فکر و ذکر ما این است که موفق باشیم و خدا کمکمان می کند و بازیکنانمان هم تلاش می کنند تا موفق شویم. روزهای سختی را گذرانده ایم و انشالله بتوانیم فردا به پیروزی برسیم از روز اول ما به دنبال قهرمانی نیم فصل نبودیم آخر فصل مهم است. تازه کارمان در نیم فصل دوم شروع می شود و می خواهیم حریف قدری برای تیم های دیگر باشیم. نیم فصل دوم شرایط سخت تر است و امیدوارم آخر فصل بتوانیم جایگاه خوبی داشته باشیم و به موفقیت برسیم.

اطلاع رسانی ضعیف در دیدار با الوند و حضور کم تماشاگران: خود من تا دو روز قبل از مسابقه نمی دانستم که بازی برگزار می شود یا نه و چهارشنبه فهمیدیم که جمعه بازی داریم و به ما هم که عضو کادر فنی هستیم به طور کامل این مسئله اطلاع داده نشده بود. قطعاً نحوه خبر دادن به تماشاگران و اینکه زمان بازی ها از قبل مشخص باشد می تواند بر حضور تماشاگران در ورزشگاه مؤثر باشد اما ما هم باید آنقدر خوب باشیم و به بازی و ورزشگاه گرما بدهیم تا طرفداران خود را به ورزشگاه بیاوریم. آنها همواره ما را از اول فصل حمایت کرده اند و حضور آنها به بازیکنان ما انگیزه می دهد، فقط کاش آنها تیم خودشان را تشویق کنند و به تیم حریف یا شخص دیگری کاری نداشته باشند و شعارهایی بدهند که باعثتقویت تیم و روحیه دادن باشد.
پیروزی در همه ی دیدارها در آزادی: بازی در ورزشگاه آزادی برای ما خیلی خوب است زیرا چمن این ورزشگاه تقریباً شرایط بین المللی دارد و تیم ما در آن بهتر کار می کند و می توانیم فوتبال خوبی را ارائه کنیم ضمن اینکه حضور هواداران را هم نباید فراموش کنیم، آنها به ما روحیه می دهند انشالله بتوانیم بازیمان را فردا با پیروزی پشت سر بگذاریم و تیم خوبی برای طرفدارانمان باشیم.
نتیجه نگرفتن تیم های پایه باشگاه: این مسئله به مدیریت ورزش و فوتبال ما بر می گردد متأسفانه ما فقط دلمان به این خوش است که تیم ملی نوجوانانمان در جام جهانی به مرحله بعد صعود کرده است چرا نباید به این دلخوش کنیم که جزو ۴ تیم برتر جهان باشیم و برای سومی یا چهارمی بجنگیم. متأسفانه خیلی زود راضی می شویم و همه مملکت ما از مسئولان گرفته تا خبرنگاران و مربیان از اینکه تیم ملی نوجوانان به دور بعد صعود کرده خوشحالند اما نباید به این دلخوش کنیم. متأسفانه تیم های پایه باشگاهی ما خیلی خوب کار نمی کنند باید مدیریت آنقدر قوی باشد که بتوانیم بازیکنان خوبی را به رده بزرگسالان تحویل بدهیم. من عملکرد دوستی و شاگردانش را نقد نمی کنم آنها خیلی خوب کار کرده اند اما من می گویم چرا باید به این مسئله دلخوش باشیم چرا نباید به فکر این باشیم که جزو چهار تیم برتر قرار بگیریم. چرا نمی توانیم مثل آفریقایی ها در رده پایه حرفی برای گفتن داشته باشیم. باید مدیریت تیم ها در رده پایه باشگاه ها را درست کنیم آن موقع کار علی دایی هم راحت تر است. خیلی از مسائل را ما اکنون باید به بازیکنان آموزش بدهیم و به آنها یادآوری کنیم در حالیکه آنها باید از پایه مسائل فوتبال را آموزش ببینند مثل همه جای دنیا در آن صورت سطح کیفی بازی های ما هم بهتر می شود.
درگذشت یک نوجوان به خاطر خداحافظی فرهاد مجیدی: این مشکل به این خاطر است که خیلی از مردم ما با فوتبال زندگی می کنند مردم ما تفریحی به جز استقلال و پرسپولیس و فوتبال ندارند. خیلی های آنها عاشقند و نمی توانیم این عشق را از آنها بگیریم و ما انسان های احساسی هستیم و در نهایت متأسفانه شاهد بروز چنین اتفاقات تلخی هم هستیم. جوانان و نوجوانان ما دلخوشی به غیر از قرمز و آبی ندارند.از هرکسی که وزیر آینده ورزش و جوانان می شود خواهش می کنم که به قشر نوجوان و جوان ما بها بدهد و امکانات در اختیارشان بگذارد تا آنها فق به دنبال قرمز و آبی نباشند به خانواده این نوجوان هم تسلیت می گویم و امیدوارم خداوند به آنها صبر بدهد.