ملت ایران:محمد رویانیان از سه ماه قبل با فرانکو باره سی مدیر پیشکسوتان میلان برای برگزاری دیدار خیریه بین ستارگان پرسپولیس و میلان مکاتباتی داشته است.وی پس از توافق با میلانی ها برای برگزاری این دیدار به یادماندنی در هفتم آذر ماه سال جاری در ورزشگاه بزرگ آزادی، رایزنی های خود برای تامین منابع مالی این بازی بزرگ را نیز به پایان رساند و به این ترتیب تمامی هزینه های برگزاری این دیدار را تامین کرد.
در این ارتباط ظهر امروز نشستی با حضور محمد رویانیان، بهروز منتقمی و حسین قدوسی، مدیر عامل، قائم مقام و مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس برگزار شد و درباره جوانب برگزاری این بازی، پس از بررسی همه جانبه تصمیماتی اتخاذ گردید. همچنین رویانیان نشست دیگری برگزار کرده و پس از آن از تامین منابع مالی این دیدار خبر داد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: در این جلسه سردار رویانیان برای برگزاری دیدار ستارگان پرسپولیس و میلان به توافقات بسیار خوبی دست یافت. ایشان طی روزهای آتی، درباره توافق های انجام شده برای تامین منابع مالی توضیحاتی ارائه خواهد کرد اما ذکر این نکته ضروری است که باشگاه برای برگزاری این دیدار ریالی هزینه نمی کند و آقای رویانیان پس از عقد قرارداد همه چیز را به طور شفاف اعلام می کنند. همچنین مقرر شد؛ باشگاه پرسپولیس در روزهای آتی مکاتبات جدیدی درباره جوانب برگزاری بازی دو تیم با میلانی ها داشته باشد و برخی امور را پیگیری کند.
حسین قدوسی گفت: هفته آینده و پس از صدور ویزا، نمایندگان پرسپولیس برای عقد قرارداد نهایی با میلان عازم ایتالیا خواهند شد. تیم ستارگان میلان نام ۳۰ بازیکن را به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده و باشگاه از بین نفرات پیشنهادی، ۱۶ تا ۱۸ بازیکن را برای حضور در این بازی انتخاب خواهد کرد.
وی در پایان گفت: در فهرست پیشنهادی میلانی ها اسامی بازیکنان مطرح و بین المللی زیادی به چشم می خورد که حضورشان در تهران و رویارویی آنها با ستاره های پرسپولیس بازی خاطره انگیزی را رقم خواهد زد.