ملت ایران: دانشمند سرشناس فیزیولوژی فوتبال، مربی سرشناس صربستان و بدنساز سابق باشگاه های رئال مادرید، منچستریونایتد، لاتزیو و تیم ملی پرتغال در این همایش حضور خواهند داشت.
بورا میلوتینوویچ مربی سرشناس صربستانی در دومین همایش بین المللی علم وفوتبال شرکت می کنند. بورا میلوتینوویچ مربی سرشناس صربستانی که تا کنون با پنج تیم مختلف به جام جهانی صعود کرده است برای شرکت و سخنرانی در دومین همایش بین المللی علم و فوتبال به تهران سفر خواهد کرد. میلوتینوویچ که تاکنون سرمربی تیم های ملی مختلفی مانند مکزیک، کاستاریکا، آمریکا، نیجریه، چین، هندوراس، جامائیکا و عراق را بر عهده داشته است در بخش مربیگری موفق برای مربیان شرکت کننده در این همایش به مدت ۳۰ دقیقه در زمینه تجربه حضور در پنج جام جهانی سخنرانی خواهد کرد.
گفتنی است، پروفسور کریم چمری دانشمند سرشناس فیزیولوژی فوتبال در دومین کنگره بین المللی علم وفوتبال سخنرانی خواهد کرد. همچنین کارگاهی با عنوانHow to use computer basic softwares to manage the training load monitoring of Footballersتوسط وی برگزار خواهد شد. بر همین اساس پروفسور والتر دی سالوو بدنساز سابق باشگاه های رئال مادرید، منچستر یونایتد، لاتزیو و تیم ملی پرتغال در همایش بین المللی علم و فوتبال حضور دارد. لازم به ذکراست، پروفسور والتر دی سالوو که تجربه همکاری به عنوان مربی بدنساز را با باشگاه های رئال مادرید، منچستر یونایتد، لاتزیو و تیم ملی پرتغال دارد در همایش بین المللی علم و فوتبال به مدت ۳۰ دقیقه سخنرانی می کند. دی سالوو به بررسی روش های افزایش عملکرد بازیکنان فوتبال با رویکرد نوین می پردازد. شایان ذکر است، دی سالو سابقه همکاری با الکس فرگوسن در باشگاه منچستر یونایتد و همچنین کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همراه با تیم های رئال مادرید و تیم ملی پرتغال داشته است.
لازم به ذکر است این همایش فردا بعد از ظهر از طریق برنامه میدان شبکه تلویزیونی ورزش به صورت مستقیم پخش خواهد شد.